Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Május 7-8 10-es osztálykirándu...

Május 7-8 10-es osztálykirándulás Esztergomban? Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyik nap át lehet menni Szlovákiába.
2012. ápr. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ott van a szállás, Párkányban. Valami olyan kéne, mint éjszakai fürdőzés/paintball/valami klub.
2012. ápr. 26. 18:08
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Paintball van Esztergomban csak azt nem tudom hogy üzemel-e még inkább nézzetek weboldalt majd érdeklődjétek meg. Éjszakai fürdőzés nincs mivel az ottani strand bezárt. Lehet jobban járnátok ha maradnátok Párkányba. Ott van strand ha olyan idő lesz sétáló utca, és még sok minden más. Esztergomba maximum megnéztek 1-2 múzeumot fönt a bazilikát esetleg megnézitek a várat bár nem sokat veszítenétek vele ha nem nézitek meg, meg esetleg kiruccantok 1-2 kocsmába és ennyi. Túl sok értelme nem lesz ott másrészt rengeteg ott a lezüllött hely szép város az de kb egy disznóólnak felel meg az a város. 4 évig jártam ott iskolába szinte hányingerem van attól a várostól főleg egyes részeitől.
2012. ápr. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi amit írtál. =) És Párkányban valami ötlet? Keresem én, de csak térképeket és szállásokat találok.
2012. ápr. 26. 18:32
 5/9 anonim ***** válasza:

párkányban van vmi jó fürdö,de nem tudom A NEVET.

Esztergomot nem tudom ki találta ki nektek,Dobogókő az ok,de a város annyira lecsövesedett,leszegényedett hogy az valami eszmeletlen!!!!én magam is megdöbbentem,romos házak,úthibák nincsenek kijavitja,utcai vilagitás sokszor nincs h azon is sporoljanak.nagyon csöves lett.

2012. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Betépni mint a szar
2012. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Több nagyon jó lehetőség is van Esztergomban!

- Kalandtúra

- Lézerharc-lézerjáték

-Számháború

- Városfelfedező túra


Még több infó, az alábbi honlapokon:


[link]

[link]

2012. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Rejtélyek Háza válasza:

Kalandos és egyedi programokat kínál az esztergomi Rejtélyek Háza a városba látogató osztályoknak!


- Krimitúrák, városnézés egy kis nyomozással fűszerezve, több történet közül is választhattok! Bejelentkezés szükséges időpont egyeztetésre!


- Rejtélyek szobája, mely egy izgalmas logikai szabaduló szoba, 69percetek van megoldani a szoba titkait, fejtörőit, ördöglakatait és kijutni!Időpont foglalás szükséges a weboldalon!


Web.: www.rejtelyekhaza.hu

Email.: info@rejtelyekhaza.hu

Szoba: www.rejtelyekhaza.hu/foglalas

Krimitúrák és városnézés: www.rejtelyekhaza.hu/krimigom

2013. okt. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Rejtélyek Háza válasza:

A Rejtélyek Háza egy feladványokkal és rejtélyekkel teli kalandház, melyben a szabadulószobától egészen a szabadtéri


nyomozásig mindent kipróbálhattok! A Rejtélyek Szobája egy izgalmakkal teli logikai szoba, ahol 69 percetek van arra, hogy


minden zárat kinyissatok és megfejtsétek a szoba rejtélyeit! Részt vehettek egy igazi városnézéssel összekötött


nyomozásban is, melynek neve KrimiTour!

===

Kalandos és egyedi programokat kínál az esztergomi Rejtélyek Háza a városba látogató osztályoknak!


- Krimitúrák, városnézés egy kis nyomozással fűszerezve, több történet közül is választhattok! Bejelentkezés szükséges


időpont egyeztetésre!


- Rejtélyek szobája, mely egy izgalmas logikai szabaduló szoba, 69percetek van megoldani a szoba titkait, fejtörőit,


ördöglakatait és kijutni!Időpont foglalás szükséges a weboldalon!


Web.: <a href="http://www.rejtelyekhaza.hu">www.rejtelyekhaza.hu</a>

Email.: info@rejtelyekhaza.hu

Szoba: <a href="http://www.rejtelyekhaza.hu/foglalas">Szabaduló szoba</a>

Krimitúrák és városnézés: <a href="http://www.rejtelyekhaza.hu/krimigom">Osztálykirándulás városnázás </a>

2013. okt. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!