Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pesterzsébeten milyen a...

Pesterzsébeten milyen a közbiztonság?

Figyelt kérdés
A családi házas részben.

2012. ápr. 28. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom, milyen a közbiztonság, erről szerintem a helyi rendőrkapitányság honlapja fog felvilágosítást adni.


Az én személyes biztonságérzetem változó a kerület családi házas részein, vannak gázosabb és teljesen normális részek is. De hogy milyen ott élni és én mit észlelek átutazóként, nos, aközött lehetnek különbségek.

2012. ápr. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én pl. a közelben dolgoztam, és a családi házas részen hallottam a lövöldözést:D
2012. ápr. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És melyik a zűrösebb része?
2012. máj. 2. 20:02
 4/7 anonim válasza:
100%
A zűrösebb rész a Baross utca és Vágóhíd utcai környék illetve ahol az 52-es villamos jár körforgalomban. Azon kívül ahol a 36 busz jár. Ezek zűrösebbek. Ami a legjobb környéke Erzsébetnek ahol a 99/123 buszok járnak. :)
2012. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az 52-es elég sokfelé jár... melyik részére gondoltál konkrétan?
2012. jún. 22. 08:56
 6/7 anonim válasza:
100%
Körforgalomban megy. A körforgalom által átölelt részein elég sok barátságtalan arcú ember él.
2012. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
A Határ út és a Kossuth L. utca közötti zóna (pl a Jokai Mor utca) az u.n. roma-szektor.
2012. jún. 28. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!