Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Csepel veszélyes környék?...

Csepel veszélyes környék? Milyen ott a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Sok ott a roma?
2009. dec. 30. 23:39
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Háát én csepelen lakom és volt páár balhéé szal már elég sokszor belém kötöttek.


igen van egy pár roma..


amugy vannak jobb környékei de nem a legbiztonságosabb hely..


de azért nem kell parázni idejöhecc meg lakhacc is csak neszolj nenézz senkire.. :D


16L

2009. dec. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:
Úristen :D Ha én borsodi vagyok,akkor... ahhoz képest milyen?:D
2009. dec. 31. 00:11
 3/41 anonim válasza:
100%
cigány és roma tanya...de nem minden része...azért annyira nem para, de tuti nem laknék ott...belémkötöttek már párszor.A vicc az hogy a semmiért.
2009. dec. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim válasza:
84%
A borsodit nem szeretem mert nekem túl édes :D viccet félretéve nem csak pesten vannak "csúnyaemberek"...max több :D de túlélhető (egy láncfűrésszel a kezedben :D) .
2009. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
89%

elsö válaszolo vagyok :D


amugy a 8kerböl ide telepitették a cigányokat :S :D

és igen a semmiér belédkötnek..egyszer ültünk a csepel plázában voltunk vagy 6an és odajöttek h mit nézzük öket azt megrugdosták az öcsémet :( ..

aztán ugyonazok megkéselték az öcsém osztálytársát csak mert megvédte a barátnöjét letartoztatták öket aztán kiis engedtéék.. ;) (N)

2009. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
74%
gyere inkább érdre, az sokkal jobb... és közel van csepelhez, és sokkal több minden van itt, sőt, nincs annyi cigány
2009. dec. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
Én csepelre jártam suliba. És kész pokol volt. Majdnem minde nap odaúton és hazaúton is, belém kötöttek szó szerint a semmiért, hogy "Te meg mi vagy? Rockerb*uzi vagy?" meg ilyenek... Pedig nem is voltam rocker... :D Na mindegy. Meg hajléktalanok is sokan vannak a hévmegállókban, és folyton kéregetnek... Roma nagyon sok van, sőt... Színte csak Romák vannak és nem az a kúltúrált típus, hanem a tipikus kötegedős fajta, akik még azért is beléd kötnek, hogy levegőt veszel... Jah és csepelen nagyon sok alapítványi iskola van azoknak a gyerekeknek, akik árva Romák, rossz anyagi helyzetben lévő Romák, drogo Roma gyerekek, alkoholista Romák... Szal érted. Nem jó környék.
2009. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
91%
De EMBEREK! ez milyen már hogy mi menekülünk előlük?MENEKÜLJENEK ŐK ELŐLÜNK!!!
2009. dec. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
57%
talán ha jól fogtok szavazni, akkor megszűnik ez a probléma... a jobbik a jobbik :P és akkor mehetsz Csepelre amikor akarsz.
2009. dec. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

első válaszolo vok isméét :P


addig szortsatok értem mert ma mennem kell egyedül.. nah szal szoritsatok h senki ne kössön beléém :D

2009. dec. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!