Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Tudtok tippeket adni?

Tudtok tippeket adni?

Figyelt kérdés

Évek óta nem voltunk otthon Magyarországon a férjemmel.

Jövőre júniusban hazamegyünk 3 hétre nyaralni.

Mivel már lassan 7 éve nem voltunk otthon,így nem tudjuk,hogy milyen programok szoktak lenni minden év júniusában-

Szeretném megkérdezni tőletek,hogy június hónapban milyen programok szoktak lenni?

Gondolok olyanokra,hogy borfesztivál,múzeumok éjszakája,fesztiválok stb...

Nagyon megköszönöm a segítségeteket előre is.

40/N


2012. máj. 11. 19:46
 1/4 anonim válasza:

Hogy jövőre júniusban pont mi lesz, azt nem tudom, de amennyiben Budapestre jöttök haza, akkor minden hónapban van a várban, vagy az Erzsébet-téren bor és pálinkafesztivál.Etyeken is ami elég közel van.Nem hagynám ki a helyettekben a romkomcsmákat(egy egész bérház, átalakítva-nagyon jók)sajátos a hangulat, minden korosztálynak megfelelő, ráadásul az egyiket eu egyik legjobb szórakozóhelyének választottak, londoni és párisziakat maga mögé utasítva.A Múzeumok Éjszakáját nem ajánlom, tömeg tapossa egymást, nem igazán élvezhető ilyen közegben, a több órás sorban állásról nem is beszélve.Elmennék pár napra a Balatonra, vagy Tokojborvidékre, vagy a Duna kanyarba,(pl. Visegrád hajóra-van rendszeres járat-oda-vissza) páratlan szépségű.És utóbbi közel is van.Amint megérkeztek csapjatok le egy Pesti Estre, kb. bármelyik moziban, kávéházban van, és lapozzátok át.Csavarogjatok egy napot Szentendrén, én imádom, a Hévvel 30 perc.

Kajáljatok a Liszt Ferenc téren a Mensán, felkapott hely, sokan látogatják.Vagy keressetek egy estére kocsmatúra szervezést(külföldieknek-Budapst éjszaka-csoprtosan mennek előre meghatározott helyekre)Üljetek ki feltétlenül egy este az Akváriumba-Deák-tér.Pesti éjszaka anélkül nincs, fél szabadtéri, ez kötelező.Én a helyetekben egy este elmennék egy jó stend-up commedyre, feltéve ha férjed is beszél magyarul.

Most ennyi jutott eszembe, de szerintem nem fogtok csalódni, és ha itt vagytok nyugodtan kérdezzetek idegeneket, hogy ajánlanak e valamit ami most a városban van.Nagyon jó szórakozást, előre is Isten hozott titeket!

2012. máj. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

ma 20:23

Nagyon szépen köszönöm a választ.Ilyesmi programokra voltam kíváncsi,és sok jó írtál ami érdekel is minket.(a férjem is magyar)

2012. máj. 11. 20:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

Amit előttem írtak azok tényleg jók.

Én ajánlanám az egri bornapokat is,azok is minden hónapban vannak.Ha ott vagytok,akkor érdemes a várba is bemenni,és pár éve megnyílt az élményfürdő az egri strandon is.

Nem tudom voltatok-e már Ópusztaszeren,ott megnézhetitek a feszty körképet.Igaz drága,de érdemes megnézni.

Én elmennék Visegrádra is.(akár hajóval ahogy előttem is tanácsolták. Balatont már írták,de Kékesre is elmehettek,Ott is szoktak lenni városi programok.

remélem jól fogjátok magatokat érezni,és ismétlem az előttem írót.Isten hozott titeket itthon.

36/N

2012. máj. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Egerben gyerekkoromban voltam,és nagyon jó olvasni róla.Az biztos,hogy Egerbe ellátogatunk.(élményfürdőről nem is tudtam,de jó tipp,és köszönet érte)
2012. máj. 11. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!