Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Valaki segítene? Egy kis...

Valaki segítene? Egy kis kiruccanást hoznék össze, elolvasnád?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánatot kérek a hosszú szövegért. Anyuéknak akarok valami kis kiruccanás-nyaralás szerű dolgot tervezni (nélkülem). Nos, nézegettem nekem mint 15 évesnek nincs felesleges 60-80 ezrem. Ezek sajnos kilőve. De szeretném hogy pár napot nyugiba töltsenek, úgyis megy el nevelőapám dolgozni majd.

[link] ebben gondolkoztam, persze anyunak akarom a meglepetést, ezért nevelőapámmal tisztáznám. Esetleg tapasztalata valakinek itt? Vagy valami jó olcsó nyaralást tudna valaki ajánlani? Előre is köszönöm mennek a zöld kezek :)



2012. júl. 10. 02:04
 1/5 A kérdező kommentje:
[link] vagy erre véleménye valakinek? tapasztalat?:)
2012. júl. 10. 02:17
 2/5 A kérdező kommentje:

[link] (szerintem ő lesz a nyertes)

[link]

[link]


Innen valami?:)

Bocsi hogy ennyi link de időközbe jönnek a találatok:D

2012. júl. 10. 02:56
 3/5 anonim válasza:
Én a Hotel Bellevue választanám, de tapasztalatom egyikről sincs. Szerintem mindenképpen olyat válassz, ahol van wellness részleg.
2012. júl. 10. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány napban gondolkodsz? Lehet elég lenne egy nyugodt délután is nekik nélküled. Jobban kijönne anyagilag, és azért az sem rossz. Bocs, ha ilyesmit ajánlok, de talán ez sem rossz ötlet. Pl, kinézel egy két napot ami szabad nekik. Aztán délutánra egy mozi nekik kettesben. A jegyet megveheted sok helyen előre, majd mozi után egy jó éteremben vacsora. Kisebb kiadás, de a szüleid értékelni fogják ezt a gesztust is.
2012. júl. 10. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyu 7ből 7 napot dolgozik, nem nagyon érne rá erre és el akar menni nyaralni. És azért akarom Őket elküldeni 2-3 napra. Én kinézem a szállást, adok rá pénzt nevelőapám intézi
2012. júl. 10. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!