Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova menjünk nyaralni? (bővebb...

Hova menjünk nyaralni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Fejér megyében lakunk,olyan 100-150 km-s körzetben szeretnék maximum. Olyan kéne, ahol van sok látnivaló,de azért pihenni is lehet tehát van valami élményfürdő/fürdő, ilyesmik. Esztergomra már gondoltam, de azon kívül egyelőre semmi más nem jutott eszembe. Veszprém és környékén már sokat voltunk, szóval az nem jöhet szóba. Várom az ötleteket!

2012. júl. 12. 19:47
 1/3 anonim válasza:
Szerintem Esztegom jó ötlet. Mi is a közelében voltunk pár éve. Van élményfürdő, egy tó (Pala), Bazilika, a közelben túrázni is lehet (Rám-szakadék, Dobogókő), át lehet menni Párkányba (akár gyalog is), közel van hozzá Visegrád- vár, bobpálya.
2012. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen én is pont ezek miatt szúrtam ki, bár kb 10 éve voltam. De ott tényleg van azért látni való, meg Párkányba is át lehet menni, ezt el is felejtettem már! Nézegetem a szállásokat és viszonylag olcsón találtam is! Köszönöm a választ!
2012. júl. 12. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Székesfehérvár,Sárvár,Bükfürdő,Tatabánya
2012. júl. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!