Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pár napra akarunk menni...

Pár napra akarunk menni "nyaralni" pár napra belföldre 4en, csak nem tudjuk hova érdemes, van ötletetek?

Figyelt kérdés
Tudtok valamit ajánlani?Legyen hegyvidék,lehessen túrázni valami látnivalóhoz,Lehessen erdei vasúttal menni,ha valaki nem bírná a túrát,és lehessen séta hajókázni.Legyen strand is.Tudtok valamit ajánlani?És ott hol érdemes megszállni,állatot lehet e vinni stb.
2012. júl. 18. 14:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahol lehet túrázni,látnivaló is van, kisvasút is van az a Miskolctapolca. Bár nem tudom hogy lehet-e arrafelé hajókázni,vagy van-e strand.

Így összességében nem hiszem hogy lenne hely ahol minden megvan.

De vannak jó helyek.

Pl: Eger. Ott van látnivaló,lehet túrázni,nagyon jó strandja van,és jó borokat is lehet inni. A vár is jó.

Vagy ott van a Kékes. Lehet túrázni a hegyen, van egy jó camping(oda gondolom lehet állatot is vinni,és inteni finom palacsintát árul a néni) De ott nincs kisvasút.

Vagy Budapest.

2012. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
még jó hogy van nálam egy kis rágógumi ezzel el tudom terelni a saját figyelmemet !!
2012. júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hollófernyiges ***** válasza:
A Balatonfelvidéken vagy kirándulási meg strandolási lehetőség is, bár kisvasútilag nem tudom hogyan állnak.
2012. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!