Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Reggel hány órától vannak...

Reggel hány órától vannak ellenőrök a Békásmegyeri hévmegállóban?

Figyelt kérdés
És meddig vannak ha ezeket tudja valaki akkor örök hála!

2012. aug. 8. 19:29
 1/8 anonim válasza:
0%

Kedves kérdező!

Felhívom figyelmed arra, ha esetleg jegy nélkül szeretnéd igénybe venni a szolgáltatást, akkor a belső szakaszon találkozni fogsz egy komplett ellenőr brigáddal, akiket a Közterület Felügyelet munkatársai kísérnek és mivel a "közteres" elkérheti ( és el is fogja :-D ) a személyi igazolványod, így biztos a bukta, fizethetsz a helyszínen 6.000 Ft büntetést, vagy utólag, csekken 12.000 Ft-ot. Javaslom a bérletet, és a bliccelés következményeként fellépő tünetek azonnal múlni kezdenek, mint a verejtékezés, heves szívdobogás stb... Én tudom a pontos időpontot, de én inkább az előbb felvázolt lehetőséget ajánlanám.

2012. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Gondolom nem vagy kíváncsi rá miért kérdezem, mert ismeretlenül ítélkezve könnyebb kommentelni. Ez a magyar mentalitás, mindenki csak nyomná lejjebb a másikat ahol tudja! Puszi a pocidra, remélem egyszer véletlenül jól lekésed a hévet mert az arroganciád nem fér át az aluljárón!
2012. aug. 9. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Én évek óta sosem blicceltem.

De úgy gondolom ami van Bp-en mindennek a teteje.

Most olvasom az Indexen,hogy az utasok tolják a trolit.

A metrók nagyjából életveszélyesek.

A buszok szörnyű állapotban vannak,sokszor kosz,bűz,hányás,már a reggeli órákban,csak az elmúlt pár héten nem tudom megszámolni hány buszom robbant le(pedig nem járom egész nap a várost).

Az ellenőrök hihetetlenül bunkók,mikor tavaly megkértem az egyiket,hogy segítsen lekísérni a mozgólépcsőn(babakocsiban a 10hónapossal+5 éves)konkrétan kiröhögött,hogy kérjek meg egy utast.

Külföldi turistákat rendszeresen átvágnak.

Abszolút meg tudom érteni aki ezek utána nem vesz bérletet.

Nem mellesleg a Nyugatinál rendszeresen leengedik a hajléktalanokat(pedig ott van ellenőrzés),akik aztán a metrószinten a padokon fetrengenek.Kis,suttyó tizenévesekhez a Combinon pedig két meglett férfi ellenőr sem megy oda.Hozzám babakocsival két gyerekkel rögtön jönnek ketten,alig bírják kivárni,míg előveszem a táskámból a jegyet.

Szóval szégyen az egész!!!!Valószínűleg azért is tart itt az egész,mert a sokat eltűrünk.

2012. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Arról nem is beszélve,hogy mennyibe kerülnek a bérletek.

80 e ft-os minimálbér mellett 10 e ft egy havi bérlet.

Képzeljünk el egy családot:

Anyuka,apuka átlagosan jobban keres havi 150 eft/fő,azaz 300 e ftg-ot.Két bérlet 20 e ft,plussz ha van két gyerek+800ft.

28,000ft megy el a bérletre.Azaz a havi bevétel 10%-a.Ez normális????

2012. aug. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, én elhiszem, hogy vannak akiknek nehéz kifizetni x ezer forintot azért a "szolgáltatásért" amit a bkv nyújt. De azért vicces a "magyar mentalitással" jönni, miközben éppen blicceléshez kérsz tippeket..
2012. aug. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom,hogy nem csak "vannak",azaz nem páran lézengenek,hanem rengeteg embernek nincs választása.

Szomszédasszonyom 38 éves,10 éves kislányát neveli egyedül.Diplomás óvónő,azért vissza a gyereket hamarabb,reggel 7re suliba,mert ki kell kerülni a metrót,havi 115 e ftból,nem jut 10 e ft-os bérletre.Vagy gyereknek fizeti be a menzát,csomagol uzsonnát,vagy bkv bérletet vesz..Hónap végére pár száz forintja ha marad.Albérlet,rezsi,kaja és másra nem jut.A gyereket nem tudja befizetni úszásra,nem tudnak egész nyáron egy nap elmenni a Palatinusra.Hidd el nagyon,de nagyon sokan vannak így.Hál Istennek én meg tudom tenni,hogy megveszem a bérletet,de sokszor egyre nehezebb.Nagyon rossz helyzetben élnek az emberek.

Biztos van olyan is,aki megtehetné és bliccel,de én bátran állítom,hogy az emberek 90%-a nem tudja megvenni.Egyszerűen választás előtt van.Így én nem tudok pálcát törni senkinek a feje fölött ezért.Bliccel,akkor bliccel szíve joga.

Ha 50 ft lenne egy vonaljegy,vagy havi 500 ft egy bérlet sokkal többen megvennék.

2012. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

Sosem értettem a nyivákolókat, hogy milyen szar a bkv, de azért ingyen még jó lesz... Ha nem tetszik a film, akkor bemehetsz ingyen a moziba? Vagy ha drága a kaja egy osztályos étteremben, akkor fizetés nélkül lelépsz? Ki kényszerít rá, hogy bkv-val járj, hogy Pesten lakj, stb.? Jó érv arra, hogy megmagyarázzák a gerinctelenségüket.

A kedves kérdező szívszaggató dumája meg, hogy nem árulja el, miért kérdezi... :DDDD Finoman szólva is vicces.

2012. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Reggel 7 órakor hétköznap már tuti vannak, és azt hiszem, hogy 9 óráig.
2012. szept. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!