Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyiért adhatok ki olyan...

Mennyiért adhatok ki olyan békásmegyeri felújított sarokkádas, bebútorozott, talán túlságosan is berendezett 2 szobás lakásból (egy szobát lezárnék és néha-néha bejárnék megbeszélés szerint) lakást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mennyiért adhatok ki olyan békásmegyeri felújított sarokkádas, bebútorozott, talán túlságosan is berendezett 2 szobás lakásból (egy szobát lezárnék és néha-néha bejárnék megbeszélés szerint) lakást?

Köszönöm, ha Valaki olyan ír, Aki ért hozzá!!!


2010. jún. 30. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

magyarán 1 szobát gyakorlatilag.

30-40+rezsi kb. az reális.

2010. jún. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudni kellene az ingatlan típusát, meg azt, miért akarod lezárni az egyik szobát? (Ott hagynál saját cuccot?)
2010. jún. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha a szoba 20 nm fölött van, akkor 40+rezsit

ha kisebb (ergo csakis egyedül tudok beköltözni), akkor 30+rezsit

szerintem eléggé képben vagyok, évek óta albérletezem

sajnos a tiéddel az a baj, hogy nagyon kinn van a város szélén, különben kérhetnél többet is, de így ez a maximum

2010. jún. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen 1 szobát, de az is be van pakolva bútorokkal, így a beköltöző nem tudja behozni a saját dolgait.

30-40e.+rezsi reális?

Aki beköltözne nagyon alkudozik, de azt mondja, hogy találjak ki egy jó árat, de sok mindent vegyek számításba (pl.-ul agyon bútorozva és nem csak felújítva van, szeretnék bejárni a másik szobába).

Az ingatlan típusa: 10 emeletes panellakás 1.emeleti 2 nagy szobás lakása.

Az egyik szobában, amit lezárnék a bababoltom megmaradt árukészlete lenne (több száz ezer Ft-os tétel).

Köszönöm a válaszokat!

2010. jún. 30. 23:00
 5/6 A kérdező kommentje:

Az egész lakás 55 nm, a 2 nagyszoba hasonló nagyságú, talán amit kiadok picivel nagyobb.

40+rezsi nem sok?

Volna még ember Aki úgy kivenné, hogy néha (megbeszéltek szerint) a másik szobába bejárok?

NEM csak egyedül tudna beköltözni.

2010. jún. 30. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, ez a bejárkálás nekem nagyon fura lenne. Én is albérleteztem sokáig, de én maximum havi egy bejárkálást tudnék tolerálni. Ha ennél több van, akkor tuti nem venném ki a lakást még 20ezerért sem. Én sem szeretem, ha a saját holmijaim között turkál egy vadidegen. De biztos van olyan is, akit ez nem zavar, bár így kiadni egy lakást biztos nem lesz könnyű.
2010. júl. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!