Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogyan, melyik helyi busszal...

Hogyan, melyik helyi busszal lehet Siófokon a Vasútállomásról a Beszédes Sétány 82 -re vagy annak közelébe eljutni? Ez a Hotel Európa címe.

Figyelt kérdés

#Siófok #Hotel Európa.
2012. aug. 11. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
www.utvonaltervezo.hu
2012. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Megnéztem a buszokat,de arra nem mennek buszok.3kmre van az állomástól,mondjuk az nekem semmi,de nyilván ha utazókkal meg bőrönddel mentek akkor messze van.
2012. aug. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sóstóra jár ki busz, az valószínűleg valamivel közelebb visz, onnan biztosan nem kell 3 km-t gyalogolni. Láttam is a közelben a nyáron buszmegállót. Mikor utazol? Ha nem most "azonnal", a jövő héten keddtől lent leszek és akkor megnézem neked. De javaslom, hogy hívd fel a szálloda recepcióját, ők biztosan meg tudják mondani.
2012. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi,ha megtennéd,sokat segítenél ! 23-án utazunk!
2012. aug. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!