Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Miskolcról?...

Mi a véleményetek Miskolcról? Szerettek ott élni? Mik a pozitív és negatív tényezői? És melyek a legélhetőbb részei?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 03:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha teheted a környékre se gyere,maximum kis nyaralás ami még oké.

Se munkalehetőség,se semmi,csak nem idénbarnultak mindenütt,kosz,mocsok.

Ha nagyon muszáj,akkor élhető rész a győri kapu,vologda városrész,szentpéteri kapu 20 emeletesen kivül eső része,Martinkertváros.

Avas,hejőcsaba ahova sosem mennék,átmenni rajta is rossz,lepusztult,nem biztonságos.

2012. júl. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az Avas lepusztult? Én a Mednyánszky utcától felfelé nem ezt tapasztaltam. Játszóterek, parkok, sok zöld terület.
2012. júl. 12. 14:12
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Emberileg lepusztult.

Menj ki este 9kor és maradj életben.

2012. júl. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Volt már olyan, hogy éjfélkor sétálgattam ott, és nem történt semmi.
2012. júl. 12. 14:19
 5/11 dirtboy ***** válasza:
59%
szerencséd volt,fel vannak telepítve a cigányok az avasra,este meg kirajzanak a kaptárból.
2012. júl. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi depressziós válasz! Ezek közül egy sem őslakosé, az tuti. Ráadásul a kérdés egyik felére válaszolnak csak. Ahogy a kiolvasom a kérdező is miskolcinak tűnik, csak kíváncsi a véleményetekre, úgyhogy ne akarjátok lebeszélni. Hol marad a vendégszeretet? Ejnye-ejnye!
2012. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, méghozzá avasi - és jelentem, hogy még élek. :)
2012. júl. 13. 22:05
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

3-as válaszoló vagyok,miskolci

Laktam Avason pár hónapig,köszönöm,de féltem az életem,át se szivesen megyek rajta,nemhogy ott lakni.

Férfinak lehet hogy nem veszélyes,de én csinos fiatal nőként féltem magam.

Most szentpéteri kapu normális részén lakom,20 emeletes itt se bizalomgerjesztő,de elég forgalmas ahhoz hogy bajom ne legyen.

De innen csak el szabad menni,ide jönni nem.

Ha vendégszeretet,ha nem.

Innen ki kellene költöztetni a normálisabbját,többire bombát dobni.

2012. júl. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

"én csinos fiatal nőként féltem magam"

Hát... Ö... Izé... Khm.

Mindegy.

Én is nő vagyok, de ezek szerint bűnronda. :)

2012. júl. 14. 18:47
 10/11 anonim ***** válasza:
64%
És ki dönti el ki a normálisabbja? :) Engem is kergettek már meg, de azért nem a város a hibás. Akárhova mehetsz a nagyvilágba, ahol sok ember lakik ott szükségszerűen felbukkannak a "nem normálisok" is. Sőt! Még ott is, ahol nem sok ember lakik. De hát: " Menjen kinek nem hazája! "
2012. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!