Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hogy jutunk ki a reptérre...

Hogy jutunk ki a reptérre legegyszerübben?

Figyelt kérdés
kisfiammal majd szept 6án megyünk olaszba repülövel. fiam 2 éves mult, lesz csomag minden, vidékröl indulunk, még nemtom h vonattal (keleti), v busszal(stadionok) megyünk. sajna nem tudom hogy jutunk el legegyszerübben a reptérre. bármilyen utbaigazitás, jo tanácsot köszönök!!!! ha taxival megyünk kb mennyi lenne?
2012. aug. 20. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Kisgyerekkel, csomagokkal én biztosan taxival mennék.

A legtöbb taxis cégnek van reptéri transzfer csomagja, ezek a legolcsóbbak:

[link]

[link]


Ha mégis tömegközlekedni akartok, akkor Metróval Köbánya-Kispestig, onnan pedig a 200E busszal.

2012. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha jol tudom akkor a Fotaxi a repter hivatos taxi tarsasaga es ok 4500 koruli fix aron visznek ki a repterre a belvarosbol. Ha ennel olcsobbat szeretnel akkor Keletitol metroval a Deak terig, itt a 2-es metrorol atszallsz a 3-as metrora, azzal Kobanya Kispestig mesz (vegallomas), majd onnan 200E busz. En minden nap ezzel jarok haza, uj busz, legkondis es altalaban van ulohely. Barhogy is dontesz, jo utat.
2012. aug. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! még nemtom mi lesz, de elvileg lehet lesz segitség... akkor a metros megoldás lesz. mégegyszer köszi!!!
2012. aug. 21. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!