Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » 12cm-es magassarkút fel lehet...

12cm-es magassarkút fel lehet vinni kézipoggyászban a repülőgépre?

Figyelt kérdés
Nem fér már bele a bőröndbe sehogysem:/
2012. nov. 24. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a 12 cm telitalpú vagy tűsarkú ?? Mert ha tűsarkú akkor ne lepődj meg ha kiveszik. Kézipoggyászba szúró, vágó tárgyak nem mehetnek. A tűsarkú akár szúró tárgynak is minősülhető.
2012. nov. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért nem viszed a lábadon?
2012. nov. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tűsarkú. nem szeretnék 12cm-es sarokkal a lábamon repülőt mászni:) kényelmesebbnek tartatán a kézipoggyászba tenni és egy tornacipőben repülni. végülis ha a lábamon van és ugy szálok fel a gépre,akkoris szurhatok vele bárkit.. (tudom ez a szabály és hiába magyarázom meg) báár nem gondolom,h bárki is magassarkuval akar kárt tenni bárkiben :) köszönöm azért a válaszokat. megpróbálom a bőröndbe zsugoritani..:/
2012. nov. 24. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a wizzairnél nem engedték a tűsarkút, pedig csak 8 centis volt. Így én kicseréltem. A tűsarkút felvettem a sportcipőt a kézibe tettem. Fent a gépen levettem a lábamról, és mezítláb pihentem. Amikor leszálltam a gépről újra felvettem a tűsarkumat és amikor a nagy bőröndre vártam, újra átvettem a sport cipőt.
2012. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hmm... ez jóól hangziik. Remélem a British airwaysnél is működik. Köszönöm szépen a választ:) Ez lesz szerintem az én megoldásom is:) remélem az a 4 cm már nem lesz + gond:)
2012. nov. 24. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!