Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Romániába utaznék Magyarország...

Romániába utaznék Magyarországról. Kisbusszal szeretnék menni, nem tudnátok valamilyen "társaságot" javasolni amelyikkel utaztatok már és megbízhatóak?

Figyelt kérdés

Budapesti indulással lenne jó- és mondjuk amelyik Zilahra megy. Igazából Marghita a cél.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



#marghita
2012. dec. 25. 16:08
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én sokat utaztam a Gál Trans-szal( www.galtrans.ro ),azok elég jók,megbízhatóak,és korrekt a cég.Csak az a gond,hogy éjszaka közlekedik,és hacsak nem vagy odavalósi,vagy nincs valaki,akihez nem gond,ha beállítasz hajnali 3kor,akkor elég necces.De a legolcsóbban szerintem úgy jutsz el,hogy nagyváradig mész intercityvel,onnan pedig busszal(normál nagy busszal).Vonat az kora reggel,asszem háromnegyed7kor megy nagyváradra,ottani helyi idő szerint 2kor indul a buszállomásról nagy busz.Vonatállomásról 10 perc a buszállomás taxival(kb 10 leit-700 ft-ot kell a taxiért fizetni),kényelmesen oda lehet érni.De kisbusszal is mehetsz angyváradra,ott meg átszállsz például.Oda is tudok ajánlani egy jó kis társaságot.Ha szükséged van még infóra,írj nyugodtan,akár ide,akár magánt :)

2012. dec. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!