Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotel Eger- Park ***, van...

Hotel Eger- Park ***, van valakinek véleménye róla?

Figyelt kérdés

Kinéztünk egy utat, nagyon szimpatikus, de jó lenne hallani valami véleményt is, nehogy megszívjuk :)

[link]


2009. aug. 31. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem megéri, jó helyen van és jók a szolgáltatások is.

/ ha szállás érdekelne külön, keress!!! /

2009. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szép helyen van, a belvárosban, elvileg Eger egyik legjobb hotelje.

Szobában még nem jártam mert egri vagyok, de a hall és a konferenciaterem szép.

Az Eger vagy a Park hotelbe mennétek? Az Eger a modern épület, a kör alakú erkélyes, a Park pedig a régebbi stílusú.

2009. aug. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én egri vagyok, és a barátaimmal gyakran járunk az eger hotelbe bowlingozni/biliárdozni..szóval ez a bár rész teljesen rendben van, nincs tömegnyomor, normálisan van berendezve, stb.

kb 5 percre van a belvárostól..ennyit tudtam segíteni. : D

2009. aug. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer is nyaraltam ott, csak ajánlani tudom! A wellness nagyon jó, a vacsora mindig valami mennyei, pedig nagyon válogatós vagyok :D Kérj árajánlatot, mert vannak nagyon jó kedvezmények is. :) De ajánlom bátran, jó helyen is van, közel a buszállomáshoz meg a belvároshoz :)
2009. aug. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én is egri vagyok és én is leszoktam a bár részéhez járkálni. A bár része tényleg hibátlan, remek hely. Én úgy hallottam, hogy a szállás nagyon jó, és tényleg 5 percre van a belvárostól.. :)
2009. szept. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
isteni a kaja:)csak ajánlani tudom.Voltunk több alkalommal is, rendezvények keretében is, szép hely.
2009. szept. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd ki:) Nagyon jó hely, a kaja finom, a wellnessrészleg is fain. Mi is tervezzük, hogy még 1x ellátogatunk :)
2009. szept. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, akkor nem hagyjuk ki :) nem is hittem, hogy ennyien fognak válaszolni.
2009. szept. 1. 17:13
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
bowling/billiárd mennyibe kerül???
2009. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!