Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pesten melyik kerületbe...

Pesten melyik kerületbe érdemes költözni? Ami normális és el lehet kezdeni egy családi életet gyerek stb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 24. 17:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
11
2013. jan. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

A 11. kerulet Budan van.


Pesten szerintem 5., 6. keruletek amik jok, plusz en szeretem meg Zuglot is (14. kerulet) annak is vannak szep reszei. De Buda a tuti.

2013. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Igazából több dolog függvénye is:

mennyi pénzetek van rá? lakásba vagy családi házba vágytok-e? mennyire fontos a belváros közelsége?

2013. jan. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

Budán gyakorlatilag mindenhol jó, kivéve a III. és XI. kerület kevésbé jó lakótelepeit (Békásmegyer, Kelenföld). A XXII. kerületet sem ajánlom, nagyon messze van.

Pesten az V. kerületben mindenhol jó, de elég drága. Ha a belvárost szeretitek, a VI. kerület belső részeinek is vannak szép utcái, és a VIII. kerület Palotanegyede (körúton belüli kis rész) is jó. Szintén központi, és elég jó hely a XIII. kerületben Újlipótváros.

Kicsit kijjebb ajánlom Zuglót, a XVI. kerületet, ezek kellemes, kertes házas részek.

2013. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a gyors válaszokat:)
2013. jan. 24. 18:33
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Közlekedés szempontjából mindenképp valamelyik belső pesti kerület(V.-VI.) Én is a VI. kerületben lakom, bárhol ott vagyok fél óra-40 perc alatt is. De ha van rá pénzetek és van autó, akkor 12. kerület Hegyvidék.
2013. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
11. és Kelenföld is jó csak a töltést kell kerülni és azt is csak este.
2013. jan. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%
én zuglóban lakok születésem óta és imádom. nem nagyon drága környék és nagyon jó a közlekedés felénk. bárhol ott tudok lenni 1 óra alatt. amelyik kerületet még szeretem az a 13., habár az drágább környék, 7 és 8. se lenne rossz, de vannak nagyon rossz környékei és kőbányán is vannak jó környékek.
2013. jan. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
18. ker, kertvárosi része
2013. jan. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

9 ker, József Attila lakótelep.

A gazdagréti után a második legszebb lktp, viszonylag közel a belváros, jó a tömegközlekedés, sok óvoda iskola park, játszótér, és ami fontos, hogy kisebbség mentes terület.

Többen írták, az 5. 6. kerületet, ízlés dolga, de én biztos nem költőznék be a belvárosba.

2013. jan. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!