Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nektek könnyen sikerült...

Nektek könnyen sikerült szállást foglalni Poroszlóra?

Figyelt kérdés

2013. febr. 9. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem foglaltam meg szallast Proroszlon.
2013. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A poroszlói Club Thermal Kastély Hotelre gondolok, ahol kuponos akciók voltak. Karácsonykor vásároltunk kupont, egy hónapja próbálok időpontot foglalni, telefonon azt mondják, csak email-ben lehet, email-ben pedig már írtam nekik 5 levelet, de válasz meg nem érkezik. Felmerült a gyanú, hogy szélhámosság van a háttérben.
2013. febr. 13. 07:44
 3/3 anonim válasza:
bar nem mostani bejegyzes, mi is foglaltunk, de meg nem sikerult menni. mondjuk en meg nem buktam. Sokat egyeztetett az ismerosom, es bar majusig lehetett felhasznalni, oktoberre elvileg kaptunk idot. Nem tudom mu lesz belole. Most kezdtem el utana keresgelni, mét lattam ezzel kapcsolatban egy cikket. Amugy akik nekunk is foglaltak, talan egyik rokona eljutott meg ev elejen, de nem vagyok benne szaz szazalekosan tuti. Neked sikerult eljutni?
2013. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!