Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Kecskeméten milyen az élet?

Kecskeméten milyen az élet?

Figyelt kérdés
Külföldön élek egy ideje, nagyon meguntam, megutáltam, de a legjobb szó rá talán az hogy megcsömörlöttem az egésztől. Tudom milyen a helyzet otthon, de mégis azon gondolkodom hogy kora nyáron hazaköltöznék. Szülővárosomba nem mennék vissza, mivel botrányos a helyzet, munkanélküliség az egész megyében, plusz egyéb okok. Kecskemétet néztem ki magamnak, úgy hallottam egész jó város, munkahelyek is vannak. Persze ugye hallani sok mindent lehet, ezért is próbálok egyenlőre puhatolózni, körbekérdezősködni milyen is ott. Ismerősöm nem él ott. Elsősorban a munkahelyen érdekelnek, leginkább a gyári munkákban gondolkodhatok. Ugye fizetés is, mert 75K-ból havonta egyedül nem tudnék megélni. Valamint az albérletek ára is érdekelne.

2013. febr. 9. 19:37
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én kecskeméti vagyok, számomra ez a legjobb város. :) Na jó, talán elfogult is vagyok egy kicsit, de szerintem jó itt élni, aránylag szép hely, meg körülbelül minden megvan itt és szépen is fejlődik. Én még nem dolgozom, de a későbbiekben mindenképpen ebben a "hírös városban" akarok! A kérdésre válaszolva: tudod, van itt az új Mercedes gyár, ahol dolgozhatsz, azt nem tudom, mennyire könnyű az elhelyezkedés, de mindenesetre sokan dolgoznak ott. Bár a kapcsolatok talán még itt sem ártanak... :( De azért szerintem nem lehetetlen az elhelyezkedés.

Albérleteknek neten biztos utána tudsz nézni.

2013. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!