Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeged nagyon unalmas egy...

Szeged nagyon unalmas egy fiatalnak Budapesthez képest?

Figyelt kérdés

2013. márc. 8. 00:50
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elsősorban az ottani élet érdekelne.
2013. márc. 8. 00:52
 2/17 anonim ***** válasza:
27%
Hát, ha ottani lennék szerintem Szabadkára járnék át bulizni.
2013. márc. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyban függ a társaságodtól is, mert jó társaságban az erdő közepén is jól érezzük magunkat.


Nyilván sokkal kevesebb a lehetőség Szegeden, mint itt, de ettől függetlenül nem fogsz feltétlenül unatkozni, és Szeged szép város.

2013. márc. 8. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Családom még anno leköltözött, egy évig bírták...
2013. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%

A pestieknek mindenhol unalmas, csak a koszos, büdös Pesten nem.

Az élet nem csak bulizásból áll.

2013. márc. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
28%

Igen,unalmas, főleg ha felmenőid között nem volt vidéki, akkor utálni fogod. Más az életszemlélet. Sokkal nyíltabbak az én szememben kíváncsiskodóak az emberek. A földművelők utálják a fővárosból érkezőket, azt hiszik a budapestiek mind elkénysztetettek. Nem biztos hogy befogadnak.

Nem nagyon kellene ott élned, nem lesz jó.

2013. márc. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
15%

* elkénye"SZ"tetettek = elkénye"Z"tetettek


Látod, ez egy budapesti tahó, ha pedig leköltözöl Szegedre, még ennyit sem fogsz egy idő után tudni, mert a fenti szint alá süllyedsz ott lenn, az isten háta mögött nagyon gyorsan.

Felesleges is lemenned, hogy ott még inkább rontsd a levegőt! Jól elvagyunk mi itt nélküled is!!!!

2013. márc. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
69%

"A pestieknek mindenhol unalmas, csak a koszos, büdös Pesten nem.

Az élet nem csak bulizásból áll."


Veled értek egyet. A suli miatt pár évig Bpn voltam hétköznap. Koszos, büdös, zajos, élhetetlen kis porfészek. Annyi előnye van állítólag, hogy lehet bulizni meg közel van a bolt:). Nem tudom, én faluban lakom, itt is közel van a bolt, jó, kevesebb helyen lehet részegen fetrengeni hétvégén. Érdekes, nálunk a suliban is azok szeretik Bp-t, akik ilyen vedelős, hányós-bulizósok, és semmit nem sportolnak. Azt imádom, hogy a budapestiek mindig úgy írnak, mint ha ők állandóan koncerten, kiállításon vagy vmi rendezvényen lennének, közben meg a többség otthon rohad.

2013. márc. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%

Szeged nem egy eldugott hely, és nem egy elmaradott porfalu,ahol még szekérrel közlekednek....

Biztos találnál lehetőséget, pláne mivel egyetemi város, a fiatalokra alapoznak.

2013. márc. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
93%

Tudod Kedves Kérdező, ha tanulni jössz le ide az ország távoli kis csücskébe, akkor ami van szórakozási lehetőség, az nemcsak elég, de talán túl sok is ahhoz, ami szükséges, vagy kell a tanulás mellett.

Ha munka, (egyéb) célból költözöl le Pestről, akkor sem fogsz unatkozni, mivel a "kultúra" már leért ide is.

2013. márc. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!