Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hova mentek az idén nyaralni?

Hova mentek az idén nyaralni?

Figyelt kérdés
Tavalyi év jó tapasztalatai. Hova lehetne menni gyerekekkel (14/f, 12/l, 10/l)--jó áron. Tehát nem olcsót keresek hanem olyat ami megéri az árát. Persze nem baj ha olcsó. Balaton a nagy szerelem tavaly nem ott voltunk és nagyon hiányzott a Balcsi.

2013. márc. 20. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor miért nem Balcsi...? Nekem is az a top :)

Amúgy Horvátországban és Olaszországban van egy pár elég jó tengerpartos hely és viszonylag közel vannak. Persze nyilván drágábban, főleg az olasz.

2013. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Djerbára
2013. márc. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha még nem voltak Erdélyben akkor mindenképp javaslom ha épp a család egy friss levegős kiruccanásra vágyik. Az árát megéri és vannak kimondottan családbarát helyek


Én is azt kérdezném hogy ha hiányzik a Balaton akkor miért nem oda?

Amiket előzőleg írtak pl Horvátország is tényleg megéri.

Bulgária, Olaszország...


A kérdésre: én csak Kárpátaljára egyek esetleg még egy táborba.

2013. márc. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Hortobágyra szeretnék mindenképp... a kedvesemmel.

Motorral mennénk. kb 350km

2013. márc. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem Horvátországban nagyon színvonalas helyeket lehet találni semmivel sem magasabb áron, mint pl a Balatonon.


Mi ezt a két helyet szeretjük, Balaton - északi part és Horváto.

2013. márc. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tunézia és Egyiptom megfontolandó. Olcsóbbak, mint Olaszország és szerintem megéri. Azért mégis csak egy kisebb kultúrsokk.
2013. márc. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Olaszországba megyünk, én 6-7 évesen voltam ott először, és minden évben kalapáló szívvel várom hogy visszamehessek, Olaszországban Riminit ajánlom gyerekekkel, vagy Jesolo-t :D Mondjuk Olaszo.-ba nem érdemes szállodába menni, egy apartman bőven elég, mert megfizethető, és az olasz ételek mellett bőven elég.
2013. ápr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!