Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ismertek a csodák palotájához...

Ismertek a csodák palotájához hasonló kiállítást?

Figyelt kérdés
Gyermekemnek(12 éves ezért nem játszóházra gondoltam) szeretnék valami jó interaktív kiállítást,de nem tudom hova menjünk.Csodák palotájába már voltunk nagyon tetszett (de most már kinőtte inkább felnőttesebbre gondoltam) ezért gondolkozunk ilyesmin.ápr.4.-én lesz (holnap) a szülinapja ezért fontos

2013. ápr. 3. 18:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Van egy csodák palotájához hasonló másik interaktív kiállítás ami kevésbé olyan régi mint az. Azaz hallottam róla, hogy van, de most meg nem mondom a nevét meg, hogy hol van Budapesten. De talán majd valaki tudja és beírja illetve így már te is tudod, hogy létezik, csak meg kell keresni mi is az. Bocs, hogy most többet nem tudok segíteni. :(
2013. ápr. 4. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!