Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Jó a 50km-es volán bérletem...

Jó a 50km-es volán bérletem más helyiségre is ami közelebb van?

Figyelt kérdés
Volánbusszal szeretnék menni, napi szinten feljárok pestre, és a bérletemen az áll hogy 50km Dömsöd. Én holnap Bugyira szeretnék elmenni ami csak 35 km... meg kell vennem külön a jegyet a Bugyisi buszra vagy elfogadják a Dömsödi bérletemet is?

2013. ápr. 11. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy tudom csak hétvégén lehet így használni.
2013. ápr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amennyiben Bugyi a Budapest - Dömsöd vonalon van, amelyre a viszonylatod érvényes, akkor nyugodtan utazhatsz Bugyiig vele. Ha pedig Bugyi egy másik vonalon van, akkor te nem utazhatsz még hétvégén sem csak érvényes jeggyel.

A lényeg: Ha a viszonylatod egy köztes állomása a tervezett leszállási hely, nyugodtan mehetsz. Ha nincs benne az állomás a viszonylatodban, akkor nem.

2013. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na, ha Bugyira kell menned, de benne van a Dömsödi útvonalba a település, akkor nyugodtan utazhatsz vele, ha nem esik bele, akkor nem
2013. ápr. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!