Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mik Magyarország top 10...

LePeDő kérdése:

Mik Magyarország top 10 legijesztőbb/legfélelmetesebb helyei?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 13. 10:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Magyarországon semmi sem veszélyes :D Járj világot aztán nem teszel több ilyen buta kérdést :)

Pl. Sétálgass éjszaka Mexikó városban aztán Budapesten... Lehet hogy a pesti sétáig már nem jutsz el élve! Fordítva meg hajad szála se görbül :)

2013. ápr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Jó-jó, de nem ez volt a kérdés, nem veszélyes helyet keresek, mint ahogy írtad, hanem félelmeteset. Mint pl szerintem Szentkirályszabadja az egy félelmetes hely, mert mégiscsak egy szellemváros vagy Pesten a horrorlabirintus az is. Ilyeneket várnék még.
2013. ápr. 13. 11:02
 3/23 anonim ***** válasza:
az egyik a pincém
2013. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Budapest
2013. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Budapesten mi az ijesztő?
2013. ápr. 13. 11:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Borsod.
2013. ápr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Cigánytelepből több is van, mint 10...
2013. ápr. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Akkor köbányán az az elhagyatott bánya amit elöntött a víz.


http://www.youtube.com/watch?v=O7d6Dhe3Ed0


[link]


Járj ennek utánna, mert ezt igen beszaratós kipróbálni szerintem :D


Amúgy meg, aki azt írja Budapest veszélyes, az nem tudja mit beszél, lehet hogy vannak Magyarországon olyan kis falvak, ahol éjszaka veszélyes sétálni mert az orkok elkergetnek stb... Pesten ilyen szinte kizárt.


Budapest pedig a világ egyik legbiztonságosabb nagyvárosa. Amerikában New York a legbiztonságosabb nagyváros, messze messze megelőzve a többit, és ott is az a nagy szó, hogy az utóbbi 10 évbe már nem tartják komplett őrültnek azt az embert aki este 9 után kimer menni az utcára, csak szólnak neki hogy azért ez veszélyes :D Más dolog, hogy sokan leszarják az ilyen figyelmeztetéseket a New Yorkiak közül mint én is. Lekopogom még sose ért semmilyen atrocitás azalatt a 3 év alatt mióta itt élek, de az ember mindig hall dolgokat, tele van a hírek lövöldözésekkel, unokatesóm is mondta, hogy ott lőtték fejbe egy haverját tök idegenek fényes nappal poénból (nem is ismerték), ahol én minden nap éjszaka leszállok a metróról :S Az európán kívüli világ kemény hely. Magyarországon szinte semmi veszély nem leselkedik senkire :)

2013. ápr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Utána olvasgatva hogy mit írnak én ezeket találtam.

[link]

2013. ápr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Hős utca, Dobozi utca, Fertő utca környéke Budapesten.
2013. ápr. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!