Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Dürer Kertből Kőbánya-Kispes...

A Dürer Kertből Kőbánya-Kispestig melyik a legjobb taxi? (éjszakai)

Figyelt kérdés
Végig néztem az összes taxi tarifát a neten, de egyik sem volt szimpatikus teljesen. Még régebben találtam egyet, de mára az már nem üzemel. Szóval, melyik taxit tudnátok ajánlani, kb hajnal 2-3-kor a Dürer Kertből? Telefonos rendeléssel drágább, vagy ha ott elkapok egy taxit és onnan indulok olcsóbb? Még sosem taxiztam, ezért lennék kíváncsi!

2013. ápr. 20. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha spórolni akarsz több ezer forintot, akkor mintegy 15 perces sétával elérheted Zugló vasútállomást, ahol már éjjel 3 után pár perccel van vonat, ami 10 perc alatt a Kökire visz téged. Szerintem megéri az a 15 perc séta. A vonatjegy 250 forint, ha egyáltalán találkozol a jegyvizsgálóval 2 megálló alatt.
2013. ápr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyira nem vagyok otthon pest utcáin gyalog, főleg nem hajnalba, ezért kéne a taxi :(
2013. ápr. 20. 13:42
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig nem bonyolult a dolog, elmész az Ajtósi Dürer sor végéig, és jobbra fordulsz. Ennyi az egész. Tényleg gondot okozna ez? Ha esetleg nem tudnád, a Dürer kert az Ajtósi Dürer soron van, Szóval egy kanyart bevenni szerintem nem igényel helyismeretet.
2013. ápr. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt is el tudom képzelni, hogy te olyan vonattal mész a Kökiről, ami eleve megáll Zuglóban. A Kökiről mivel mész tovább?
2013. ápr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, onnan is még egy 20-25 perc séta lenne hazáig, mivel éjszaka az én buszom nem jár, vagyis kb fél óránként igen, csak 1 megállót tudnék spórolni vele, szal elég galibás, tényleg csak ezért kéne taxi, 13 perc alatt hazatudna vinni sok szarakodás helyett
2013. ápr. 20. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!