Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik wellness-szállodát...

Melyik wellness-szállodát ajánlanátok egy hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés

Budapesti, fiatal, két kisgyerekes, kimerült házaspár vagyunk.:) Azt kaptuk a szüleinktől szülinapi ajándékba, hogy ők vigyáznak az unokákra, mi pedig menjünk el valahova kettesben. 4 csillagos szállodát szeretnénk, nézegettük is a neten (Cegléd, Zalakaros, Kehida, Hajdúszoboszló), de hátha itt is tudtok jókat (ha lehet, tapasztalatból) ajánlani.

Gyula, Sümeg esetleg?


2013. máj. 14. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi itt voltunk legutóbb:


[link]


A hotel is klassz, de a barlangfürdő egyenesen mesés :-)

Valamint sok látnivaló van a környéken (Diósgyőri vár, Lillafüred).

2013. máj. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Az elsőt nem ajánlom,Miskolc putris.


Egerszalók,Zalakaros,én a kettő közül választanék.

(szoboszló is jó,de nekem túlzsúfolt)

2013. máj. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk én sem arra gondoltam, hogy kirándulnak egyet az Avason.

Én például kellemesen csalódtam Miskolcban. Amúgy meg, ha figyelmesen megnézted volna, nem Miskolcot linkeltem, hanem Miskolctapolcát. Az meg olyan, mint egy kis ékszerdoboz. Lillafüredről nem is beszélve.

De a legkönnyebb a másikat leugatni...pff

2013. máj. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

Lillafüred =tömeg és még sétálni sem lehet,most rúják fel a palotaszálló mögötti részt,a vizeséshez se lehet lemenni,talán nyár közepére,végére megcsinálják,valami függőkert lesz.

Tapolca=tömeg,hideg barlangfürdő,rossz kaja.

2013. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát nagyon köszönöm, nem kell egymásnak ugrani!:) Több szem többet lát alapon még jó is, ha eltérő véleményeket is olvasok. De Miskolctapolcán már voltunk jó pár éve (igaz, nem ebben a szállóban), úgyhogy most másfelé mennénk. A gyulai wellness-szállodában gondolkodom..
2013. máj. 14. 13:39
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyenesdiás Hotel Katalin. Ott van a Balcsi is, meg közelben Keszthely....
2013. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, köszi a tippet, ide lehet, hogy majd gyerekekkel megyünk.:)
2013. máj. 14. 13:57
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mit szeretnétek csinálni? Városnézés, kirándulás?


Parádfürdőn az Erzsébet Park Hotel jó. Igaz, hogy "csak" 3 csillagos, de mi nagyon meg voltunk elégedve vele. Közelben Sirok, Mátra, Eger. Gyalogosan Ilona-vízesés.


Nem 4 csillagos szálloda, de nagyon klassz a Villa Fiore (Gubacsi Malom). Most voltunk a hétvégén. Egy kis ékszerdoboz a Balaton-felvidéken. Egy régi malom lett felújítva. 3 épületben 8 szoba található összesen, és fürdőház is van szaunával. Mi gyerekekkel voltunk, de romantikázni is tökéletes.


Amit én még kinéztem, az Tatán a Kristály Hotel. Az nálunk talán jövőre játszik. Egész jó csomagajánlataik vannak.


Gyula és Sümeg szerintem inkább majd a gyerekekkel lesz érdekes, de persze mehettek magatok is. Gyulán mi a Családi Wellness Hotel Gyulában laktunk. Nagyon jó volt, mindennel meg voltunk elégedve. A város is szép (hosszú hétvégére való). Ha odamentek a 100 éves Cukrászdát ne hagyjátok ki.

2013. máj. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a sok tippet! Sümeg is lehet, hogy gyerekekkel lesz majd, de Gyulán már régóta gondolkozom. Mármint a helyszínen.:)))

Hogy mit szeretnénk csinálni? Pihenni!:) Meg hogy végre ne kelljen semmivel foglalkozni, minket szolgáljanak ki, de azért nem kell puccos kategória sem. Azért emeltem ki a négy csillagot, mert volt már, hogy 3 csillagosban csalódtunk. Örülök, hogy + tapasztalat volt a gyulai hotellel kapcsolatban. Valószínű, hogy akkor most ő lesz a soros. Ok, a cukit nem hagyjuk ki!:)

2013. máj. 14. 14:38
 10/11 anonim ***** válasza:

8-as vagyok. Bocsi, csak nekem a szállodai léthez kell egy kis többlet is (kirándulás, városnézés), így teljes a pihenés.


Amúgy mi voltunk olyan 4 csillagos szállodában, ahova többet soha nem megyünk, ezért mi egy kicsit szkeptikusan fogadjuk a besorolást. A Villa Fiore szerintem nem is áll szállodai besorolás alatt, de vetekszik némelyik 4 csillagos szolgáltatásaival a hely adottságainak figyelembe vételével.


A gyulai szálloda közel van a központhoz. Érdemes mélygarázsos helyet kérni (mi azt kértük annó, mert így mindig a hűvös kocsiba szálltunk be, nem a tűző napon álltunk a kertben, ill az utcán, meg a Viharsarok elég szép dolgokat tud produkálni). Lift van minden szinthez. A wellness részlege jó tágas, nekünk a jacuzzi egy kicsit hidegnek tűnt, így maradtunk lent az élménymedencében a pezsgőágyon. Ötletes helyen van a nyakzuhany a medencében, így nem lesz csuromvíz mindenki, aki a közelben van. Férjem szerint a szaunák is jó. A masszőr is jó (az nekünk ajándék volt). Az ételek finomak voltak, és bő volt a választék a reggelinél és a vacsinál is.

Mi 2011-ben voltunk, így azóta változhatott néhány dolog.

2013. máj. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!