Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Maximum 150 ezerért milyen...

Maximum 150 ezerért milyen laptopot érdemes mostanság venni?

Figyelt kérdés

A gépem hirtelen beadta a kulcsot és sürgősen kell vennem egy újat.


Rákerestem az árukeresőre, és olyan funkciókat dobott ki, amik közül lehet választani, amik nekem teljesen kínaiak. Nem tudom, miket lenne érdemes nézni.


A gépet nem használnám semmi különbre, csak egyetemista életemre. Tanulás, filmnézés, internetezés. Nem játszanék rajta.A hdd legyen minél nagyobb, mert sok filmet és más adatot tartanék rajta.



2013. jún. 1. 12:06
 1/7 BM-Striker ***** válasza:
2013. jún. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem szeretem, ha az egér középen van.

ASUS laptopom volt eddig, az kibírt 4,5 évet. Nem ragaszkodom a márkához, csak a hasonló kialakításhoz.

2013. jún. 1. 12:57
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jún. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 BM-Striker ***** válasza:

Van rajtuk normál touchpad is,és ezek a legjobb minőségű gépek ebben az árkategóriában.



(Egyébként nem szbad következtetést levonni a mostani modellekre az 5 ésves modell alapján)

2013. jún. 2. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is ASUS-om van qwertz billentyűvel..mindenféle csati van rajta, lehet külön egerezni is.

Ennek 15 óra az üzemideje táp nélkül...

ASUS TF300T.. 10.1 " 150 ezer..de ennyiért már van jobb is, ez csak öt magos NVIDIA TEGRA3, az újabb az TEGRA4


helyetted fog bejárni az egyetemre...

2013. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt olvasd el.

2013. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, nézegetem a gépeket. Nekem nagyon fontos, hogy a touchpad puha legyen, mint az előző gépnél, ugyanis nem használok egeret, viszont a gépet annál inkább hosszabb ideig. Nem is értem, hogy adhatnak ki olyan terméket, amely touchpadja érdes...


Az utolsó linket meg külön köszönöm, sok hasznos információt ír. Nálam csakis laptop jöhet szóba 14-15,6-os átmérővel. Ez lesz az elsődleges számítógépem, így egy olyat akarok, amely az alap funkciókat biztosan és gyorsan tudja nyújtani.

2013. jún. 2. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!