Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Eger környékére megyek nyaraln...

Eger környékére megyek nyaralni mi az amit feltétlen látni érdemes?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Egri vagyok :)

szerintem aki Egerbe jön kötelező látni való az egri vár :)

érdemes megnézi a Minaretet is, még a törökök uralma alatt maradt itt, nagyon magas torony, belátni az egész város


Bazilikát is érdemes megnézni, illetve a Minorita templomot.


ha fürdőzni szeretnétek itt a strand, török fürdő, wellnes, gyógy, élmény medence :)


Dobó téren szoktak lenni programok, (egyébként a várba is)


ha sétálni szeretnétek arra ott a Érsek kert.


Ha pedig este fele szeretnétek kicsit kikapcsolódni Szépasszony völgybe van lehetőségetek bográcsozni, nyársalni, és rengetek pince áll rendelkezésetekre, segítőkész emberekkel :)

2013. júl. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az Aggteleki cseppkőbarlangot biztosan nem hagynám ki.
2013. júl. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szépasszony-völgy, Érsekkert, Fátyol-vízesés, halastó, vár
2013. júl. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha a nevezetsségek érdekelnek jók az előbb említettek. Ha viszont az a típus vagy aki szívesebben ülne le egy kávéra és szemlélni a belvárost, akkor ajánlom ezeket a helyeket:

- Broadway kávézó: Széchenyi út közepén van. Terasszal rendelkezik és egy nagyon kellemes hely.

- Dobos cukrászda: Rögtön a kávézó mellett található. Az árak borsosak, de finomak a sütik. Nagyon szép termek vannak bent.

- Feketeló: Étterem. Nagy, laktató adagokkal, amelyek finomak. (Ezt egybe lehet kötni az érsekkert megtekintésével, mivel pont a végében található.)

- Harmos fagylaltozó: Közvetlenül a Feketeló szomszédságában van. Nyáron kígyózó sor áll. A világ legjobb fagylalatja szerintem ott ehető.

2013. aug. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!