Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hegyekbe szeretnék menni...

Hegyekbe szeretnék menni nyaralni vhova . Tudtok mondani magyarországon olyan helyet ami közel van pesttől nem túl drága és lehet campingezni?

Figyelt kérdés
Kékestető nem jöhet szóba ... Vmi szép helyet szeretnék ahol jó hűvös van :)
2013. júl. 29. 15:51
 1/2 anonim válasza:
Hát ez lekésted március 15. én az autópályán lehetett campingezni hűvös is volt meg ingyenes is volt....
2013. júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem nagyon jo hely Ausztria eszaki reszen Salzburg.Ott jo magas hegyek vannak es mar 3000eurotol kapsz szallast kaja nelkül,egy szobaval amiben csak egy agy van es egy vödör viz,amiben tudsz vedelni,es ennyi.Nekem nagyon tetszett.Egesz nap csak koldultam az autopalya mellet es ettem a valyaskroaszantomat.Raadasul a szoba mindig tele volt szöcskekkel.Amugy annyira nincs messze Pesttöl.Csak par lepes es ott is vagy abban a vityilloban.Ajanlom ;)
2014. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!