Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Balatonra mennénk Keszthelyre,...

Balatonra mennénk Keszthelyre, érdemes-e autópályát igénybe venni? Szolnokiak vagyunk.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jövőhéten mennénk vasárnap, azaz Augusztus 11 -én Keszthelyre nyaralni, érdeklődnék így a tapasztaltabb emberektől, hogy érdemes-e venni matricát, és pályán menni, vagy normál úton menjünk tehát nem fizetősön?


Igazából így ahogy néztem tervezésileg, pályán rövidebbnek bizonyul az út órában-percben, pálya nélkül hosszabb időben.. Illetve fogyasztásilag mennyire érné meg? Persze nem a nyaraláson akarok spórolni, egy 1.3-as Suzukival mennénk...


Ki mit javasol konkrétan? Mennyire balesetes az M7es stb, mennyire van tele vasárnaponként? Megéri-e az a 3500ftos autópálya matrica, és pályán menni.. stb..


Szolnokiak vagyunk!


Köszönöm előre is.



2013. aug. 4. 14:46
 1/3 anonim válasza:
Kényelmesebb és gyorsabb is,ha pályán jössz.Nem jellemző a baleset.Elhagyod Pestet onnan már kb. másfél óra alatt lent lehet lenni Keszthelyen.Arra kell számolni,hogy tank benzin kell a Suzukinak ekkora távra. :)
2013. aug. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mi rendszeresen Dunaföldvár felé járunk, és így nem kell matricára költeni, és max 3 óra alatt így is leérünk a balcsira, igaz mi többnyire Siófokra járunk.
2013. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Igen ezzel számoltam hogy 1 tank benzinbe benne lesz oda-vissza.. :) Köszönöm a válaszotokat!
2013. aug. 6. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!