Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest melyik részére lenne...

Budapest melyik részére lenne érdemes költöznöm szerintetek? F/21 tényleg jól jönne egy kis segítség

Figyelt kérdés
Az elsődleges szempont az lenne, hogy a lehető legtöbb lehetőségem legyen megismerkedni korombeli vagy nálam fiatalabb lányokkal napközben és éjszaka egyaránt. Fontos lenne még a közbiztonság, hogy nyugodtan kimehessek az utcára sötétedés után is. A többi szempont másodlagos.

2013. szept. 4. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Metrok es a 4-6 villamos vonalat ajanlom. Ha ezek kozelebe koltozol, nagyot nem hibazhatsz.
2013. szept. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt azért nem mondanám, hogy metró+4-6 keresztmetszet nem tud gázos lenni, a Corvin-negyednél laktam és éjszakánként nem szívesen sétáltam volna kifelé 3 keresztutcánál többet, mert az már a gettó közepe. Borárostól a Nyugatiig végig ilyen környék ez, a körút maga még oké, de 5 percet sétálsz kifelé és máris nem annyira rózsás a helyzet.


Én a pesti oldalon Újlipótvárost mondanám, a Pozsonyi utca környéke gyönyörű, felújított és biztonságos végig és a WestEnd/Nyugati ill. a körúti szórakozóhelyek is egyenlő, kb. 10 perces sétatávolságra vannak.


Budán a BME/ELTE campus környéke mindig tele van diákokkal és a környék sem gáz, bár ez egész Budára igaz.

2013. szept. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: Budán is vannak iszonyú tré környékek, ahová nappal sem szívesen.


Kérdező: Ismerkedés szempontjából tökmindegy hol laksz, éjjel úgyis szórakozóhelyeken fogsz valószínűleg ismerkedni, oda meg eljutsz elég hamar bárhonnan, én a XIII. kerület egyes részeit, a VI. kerület egyes részeit és Zuglót tudom ajánlani vagy a XI. kerületet Budán.

2013. szept. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elso vagyok.


Igazad van, tenyleg gazos a korut kornyeke, en nem is koltoznek oda :) En a 13. keruletben lakom, a nyugati metroval 2 megallo, de sokak szerint ez messze van, es nem is a belvaros... En sokkal szivesebben lakom egy nyugodt kornyeken, itt nincsenek szorakozohelyek, meg ejszakai elet... Csak ezert mondtam a korutat.

2013. szept. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Legjobb az XVII. kerület. Sok lány van,sok házibuli.Este is nyugodtan lehet mászkálni.Igaz,hogy pletykás kerület de ezen kívül a legjobb hely.♥:))
2013. szept. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!