Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Honnan szerezhetek normális...

Honnan szerezhetek normális Szeged térképet?

Figyelt kérdés
2013. szept. 12. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Parancsolj!

Azt töltöd le, amelyik a céljaidnak leginkább megfelelő: autós, vagy volános, vagy kifejezetten utca-házszám, vagy étterem, üzlet, egyéb konkrét célokra rákeresve!

Csak rajtad áll, melyiket választod!!!!

2013. szept. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez a legjobb szegedi térképes:

[link]

2013. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Próbáltam már mind a két féle módszert, de nem jött össze. A Kárászon sikerült szerezzek egy A5-ös méretű túristatérképet 100Ft-ért, de az a gond, hogy azon sincs rajta pár dolog, ami fontos lenne (pl. a Vér-Tó)
2013. szept. 12. 14:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy A5 méretű térképen mennyi fontos dolgot szeretnél látni?

Már a mérete sem alkalmas sok információ megjelenítésére!

2013. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Akkor talán így részletekben kérdezd!

Tudod google a barátod, csak kérni kell!

Az ő mottója:


"A lehetetlen azonnal teljesítjük,

A csodákra egy kicsit várni kell!"

2013. szept. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
azért szeretnék egy nagyfelbontású Szeged térképet, mert azon könnyebben meg tudom tervezni a geocaching-os rejtéseimet.
2013. szept. 12. 21:39
 7/9 Alex Fly válasza:
75%
Ha GC-re kell, akkor mi a baj az erre a célra általánosan elterjedt és használt TuHu-s, illetve OMP-s térképekkel?
2013. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nincs semmi baj azokkal a térképekkel. Hanem nekem arra kéne, hogy a kolinkban vagy a szobánkban egy nagy parafatábla arra kirakni, bejelölni rajta minden Szegedi ládát (más-más színű rajzszeggel, pl kék amiket nem találtam még meg, sárga, amiket megtaláltam, zöld az elfogadott rejtéseim, piros a még feldolgozás alatt lévő rejtéseim és fehér ahol még nincs láda, de jó lenne, ha lenne ott)

És így könnyebben tudnám koordinálni a rejtéseimet.

2013. szept. 16. 09:07
 9/9 A kérdező kommentje:
*kolinkban van a szobánkban
2013. szept. 16. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!