Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szerettek budapesten lakni?

Szerettek budapesten lakni?

Figyelt kérdés
Budapestre szeretnék nyáron költözni és mondanátok róla egy pár infót milyen ott élni? szeretitek e a várost?? köszönöm a válaszokat előre is.
2014. jan. 25. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Én Budapesten születtem, és mindig is ott éltem. Én szerettem gyerekként a panel lakótelepen lakni, mert sosem unatkoztunk, zajlott az élet. Felnőttként az élet 4 emeletes társasházba sodort, de ott is elvagyok. Szeretem a nyüzsgést, a zajt, azt hogy télen ha este 10-re érek haza meleg lakásba megyek..

Ennek ellenére időnként vágyom 1-2 hétre a vidéki csendre, a nyugalomra..

2014. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
39%
Én pl. nem szeretek, mert szerintem eléggé nyomasztó város... koszos, büdös és sok a hajléktalan illetve a cigány. Ezek sokszor ok nélkül belekötnek bárkibe az aluljárókban, aki arra jár... szóval nem vmi élhető ilyen szempontból sem. Na meg általában az emberek is elég bunkók, hogy így mondjam nem nagyon törődnek egymással, a tömegközlekedési eszközökön dulakodnak és lökdösődnek. Úgyhogy összességében én nem ajánlanám. :)
2014. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előny: élet, nyüzsi, buli, minden közel van (bolt, orvos, beülős hely, akármi) és nem utolsó sorban szép (én imádok a belvárosban meg a Duna parton sétálni pl.)

Hátrány: egyes emberek, dugó, néhol rossz levegő

Összességében nekem pozitív a mérleg.

2014. jan. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretek. Laktam vidéki kisvárosban is, azt is szerettem. Szerintem ez hozzáállás kérdése is. Ha a rosszat akarod észrevenni, akkor nagyon nyomasztó is tud lenni Budapest, ha viszont a jóra figyelsz, akkor jól el lehet itt lenni, és persze ugyanez igaz vidékre is.
2014. jan. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!