Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hová menjünk nyaralni 8 és 13...

Hová menjünk nyaralni 8 és 13 éves gyerekkel? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

A 13 éves fiam inkább egy nagy erdőben kirándulna, a 8 éves lányom pedig a vizet kedveli, nekem és a feleségemnek mindegy.

Ami eddig szóba került az az Őrség és az Északi középhegység.

Az Őrségből talán át tudunk ugrani valamelyik fürdőhelyre egy-egy napra. Talán Szlovéniában is van valami akvapark a határ közelében. (De ez kevésbé fontos)


Szóval van valami jó kis hely az országban, ahol egy hétre le tudom kötni a srácokat?


2014. febr. 23. 15:14
1 2
 1/12 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!

Esetleg nézd meg a Zselicet (Kaposvár alatti rész). Jellemzően erdős terület, de a közelben vannak fürdők (Kaposvár, Szigetvár). Van szarvasfarm, Katica Tanya, kisvasút, városlátogatás.


Esetleg még Fertő-tó környéke. Sopronnál kirándulás az erdőben, fürdés Fertő-tóban, vagy aquaparkban (Sonnenthem, Sárvár). Lehet bicajozni, és sok látnivaló van gyerekeknek is. Pl. kedvező áron lehet szállást találni konyhás szobában reggelivel FErtőrákoson.

2014. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Balaton-felvidék.


Lehet kirándulni, gyönyörű a táj.

[link]


És közel a Balaton.

2014. febr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Szerintem is a Balaton közelébe menjetek:) Ott mindkét gyerek jók tudja érezni magát és a szülök is!

Hidd el az a legjobb a Balaton.Ott sok családi program is van.

2014. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Esetleg Orfű? Ott van tó szabad stranddal, ahol lehet fürdeni. Van Aqua Park is, ami egy napi programnak jó lehet, körbe mindenhol erdő, így lehet kirándulni és még egy pécsi városnézés is belefér!

2014. febr. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2014. febr. 23. 18:48
 6/12 anonim ***** válasza:
Pécs környéke? Rengeteg erdős hely van a közelben, parkok stb, Harkányban ott a fürdő, Siklós sincs messze, az is gyönyörű hely, TV torony is nagyon szép, főleg ha jó az idő, remek a kilátás.
2014. febr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondtad az északi khg-t. Szerintem Miskolc lenne egy jó hely mert ottvan Miskolctapolca és Lillafüred ami mind kettőjüknek kedvezne. Hidd el. Nekem is ajánlották és nagyon jól éreztem magam.
2014. febr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miskolctapolca egy gyönyörű hatalmas barlangfürdő. Lillafüred pedig az erdő közepén van kb 8 kmre ahogy elhagyjuk Diósgyőrt. És gyönyörű táj : Bükk hegység, Diósgyőri vár, az úton haladni egy álom.
2014. febr. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Na lesz min agyalni!

Köszönöm a tippeket!

2014. febr. 24. 07:34
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd írd meg végül merre mentek. :)
2014. febr. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!