Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Fontos! Elhagytam ma a diákiga...

Fontos! Elhagytam ma a diákigazolványom, Miskolc Békéscsaba útvonalon kellene közlekednem? mai nappal kiállított iskolalátogatásival utazhatok diákjeggyel?

Figyelt kérdés

Holnapi nappal kiállított, lepecsételt iskolalátogatásival, amire fel van tüntetve, diákigazolvány elhagyása miatt adták) utazhatok diák jeggyel anélkül, hogy ellenőr büntetne?


Ideiglenest ennyi idő alatt nem tudtak kiállítani ,mert most este hagytam el bérletestől, és csak kedd csütörtök van ügyintézés.

De az a 4500 ftos utazás elég húzós lenne, úgy hogy utána vissza is jöjjek megint ennyiért.


Nagyon fontos lenne. mert holnap utaznék.


2014. márc. 6. 22:53
 1/4 A kérdező kommentje:
* holnap állíttatok ki ilyen papírt az osztályfőnökkel ( aki mellesleg ig.helyettes) 8 rosszul írtam először.
2014. márc. 6. 22:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam jegyvizsgáló. Most jött haza szolgálatból, ha fel kel megkérdezem.
2014. márc. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A papíron feltétlen legyen rajta, hogy "hallgatói jogviszonyban" állsz, azon kívűl, hogy elveszett az igazolványod.
2014. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem utazhatsz.
2014. márc. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!