Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Pápán mit érdemes megnézni?

Pápán mit érdemes megnézni?

Figyelt kérdés
és a Happy Day Panzió mennyire jó?

2014. márc. 28. 15:44
 1/3 anonim válasza:

A panzió jó.

Érdemes megnézni a Nagytemplomot a Fő téren,ami mellesleg pár hónapja lett felújítva.Aztán a Kékfestő múzeumot,az Esterházy kastélyt javasolnám még.A kastély jelenleg felújítás alatt van, nem tudom hogy látogatható -e,de ott van mellette a Várkert ami szintén érdekes.Ott van Közép Európa legszélesebb platánfája is.Illetve még a belvárosi utcákon való sétálgatást tudom javasolni,főleg amik a Kossuth utcáról mennek le,kicsit Olaszos hangulatuk van és ott van Petőfi régi háza is.A Március 15. Téren van a Református Kollégium,ott egy igazi múmiát őriznek,de nem tudom,hogy meg lehet e nézni.És még a Zsinagógát mondanám,bár azt is csak kívűlről lehet megnézni.Aztán természetesen van még egy csomó templom,műemlék,és múzeum amiket meg lehet nézni.

2014. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem nagy szám ez a város. Arra vigyázz, hogy a helyi 'hiper pigmentált újmagyarok' nehogy téged nézzenek ki maguknak. Szeretnek balhézni.
2014. márc. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:D
2014. márc. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!