Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten mennyire aktív a...

Budapesten mennyire aktív a tömegközlekedés késő este/éjjel?

Figyelt kérdés
Nem vagyok odavalósi, szóval ne kövezzetek meg :/. Gondolok itt a metró, villamos és buszokra. Jövőhéten Iron Maiden koncert és odajutni még odatudok, de a hazajutásban már nem vagyok biztos, talán este 11 körül érne véget a koncert, aztán fene tudja mennyi csúszás lesz.
2014. máj. 29. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kövezlek meg, de ha elmondod hogy honnan hová szeretnél eljutni, akkor talán többet lehet segíteni. Általában késő este még minden jár, de feleolyan sűrűn, mint nappal. Éjjel meg van éjszakai, a belvárosban elég sűrűn, de egyes peremkerületekben csak óránként-félóránként.
2014. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vagy a Népligettől a Papp László Arénáig, vagy a Koszorú utcától oda. Igaziból ha jár éjjel a metró, már csak azzal eltudok menni, meg haza. Ideiglenes szállásom van Pesten belül aznapra, mert amúgy vidéki vagyok.
2014. máj. 29. 16:33
 3/4 anonim válasza:
901 es vagy 937es busszal.Metró csak este fél 12ig jár
2014. máj. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :).
2014. máj. 29. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!