Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » A Mátra környékén nincs olyan...

A Mátra környékén nincs olyan tó amiben fürödni is lehet?

Figyelt kérdés
Mindenfelé csak horgász tavakat találtam eddig. Hova érdemes itt menni? Esetleg egy normális strand? A gyöngyösi tele van cigányokkal, oda nem szívesen mennék. :/

2014. jún. 12. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Te rasszista állat!
2014. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Nos, ha a te extra, királyi elvárásaidnak nem felel meg a gyöngyi, ugyanis te nem vagy hajlandó arra "méltatlan" pórnéppel egy vízben lenni, akkor nem, nincsen.


Nem is baj, ugyanis lehet, hogy mások meg VELED nem akarnak esetleg együtt lenni...

2014. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
*gyöngyösi
2014. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, oké, lehet hogy nektek megfelel a cigányok által nyíltan telehugyozott víz... meg odapisil a zuhanyzóba és röhögnek rajta. Kiabálnak paraszt módra minden nőnek, rám tapadnak, zaklatnak, a cigányasszony meg ott dug az emberrel az öltözőben... a gyerekek ellopják mások papucsát. Ok, biztosan nektek ez kell, szóval a gyöngyösi strand nektek való. Gondolom cigányok vagytok ti is...
2014. jún. 12. 19:02
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Szerinted csak azért, mert cigányok, nagyobb eséllyel pisilnek a vízbe, mint bárki más!?!?


Elmondom, kik pisilnek bele rendszeresen és ténylegesen: a gyerekek!! Nem a cigány-gyerekek, hanem a gyerekek; így, simán.


No comment a stílusodra.

2014. jún. 12. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát mikor ilyen válaszokat kapok én is felhúzom magam, mintha a cigányok olyan jajde kedves nép lennének... nem is a vízbe pisilés a legnagyobb gond, hanem az hogy nem lehet tőlük semmit csinálni, mindenhol ott vannak, rámásznak az emberre, mikor utoljára voltam a víz alatt úszva próbáltak fogdosni meg kikötni a bikinimet... pont addig amíg egyiküket orrba nem rúgtam. Aztán meg ugye nekem kellett lelépnem mert agyonvertek volna ezért ha megtalálnak egy csendesebb helyen. De amúgy biztosan velem van a baj hogy nyugodtan szeretnék strandolni, nem ott ahol zaklatnak és undorító dolgokat csinálnak előttem.
2014. jún. 12. 21:40
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Én az ilyen kérdésektől undorodom meg teljesen.
2014. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%

Mit kell védeni itt is a cigányokat? :D

Vagy csak álszentek vagytok?

Vagy álszentek vagytok, vagy életetekben nem találkoztatok cigányokkal.


Én megérte a kérdezőt, én sem mennék olan strandra ami tele van cigánnyal, mert nem érezném jól magam. De válaszolni sajnos nem tudok, mert nem ismerem arra a vidéket. Csak gondoltam beírok, ne a kérdező legyen már a hibás. Nevetséges.

2014. jún. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 WheneverYouWant válasza:

Nem éppen a Mátra de nincs messze... Apc mellett van: Széles kő

[link]

Bányató... mély, hirtelen mélyül de nagyon sokan járnak oda fürdeni...

2014. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem a cigányokat védjük, hanem az ilyen rasszista kirohanások ellen szólalunk fel, mert undorítóak és feleslegesek.

Simán azt is lehetett volna kérdezni, hogy a gyöngyösin kívül ismer-e valaki másik strandot is - teljesen értelmetlen volt ideírni hozzá egy ilyen megjegyzést is.

Egyértelműen provokációra ment ki a dolog, így hát a kedves Kérdező ne lepődjön meg, ha erre az emberek visszaszólnak neki!

2014. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!