Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Nyugati pályaudvar késő este?

Nyugati pályaudvar késő este?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, vidéki. Jövőhéttől kezdek Pesten dolgozni. Napi szinten kell majd feljárnom és sok esetben elhúzódhat a munka késő estig (10 utánig). A munka nagyon jó, meg jól fizet, de eléggé tartok a késő esti aluljárón való áthaladástól. Éjszaka valóban veszélyes, vagy csak fel van fújva?

2014. jún. 20. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
55%
Westendben dolgozom, naponta haladok át az aluljárón, éjjel is. Sosem volt semmi bajom.
2014. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
elég meleg környék, sok az etnikum, zsebesek meg kis piti tolvajok, ha bármi atrocitás ér az a fontos hogy legyél HANGOS, üvölts rá hogy mindenki odafigyeljen, akkor lelépnek rögtön
2014. jún. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
55%
Eléggé fel van fújva, nem számít veszélyes helynek pesti viszonylatban.
2014. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a második szerintem szintúgy felköltözött valahonnan vag hallott ezt-azt és nem is jár arrafelé. Én voltam már arrafelé sokszor (17/L vagyok) és azon kívül,h néha utánad kiabálnak (ami meg mindenhol előfordulhat) nincs semmi durvaság. Bár annyit azért tanácsolnék,h ne egy topban járj ott végig. Vegyél fel egy vékony pulcsit, kardigánt.
2014. jún. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
300 FT-èrt nyakon szúrnak...
2019. okt. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!