Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól lehet egy...

Hány hónapos kortól lehet egy babát a balatonba bevinni? (kislány)

Figyelt kérdés
Én már bevinném az egy éves lányunkat :) az anyukaája szerint korai még, max lábáztatás

2014. jún. 11. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
53%

2 évesen ott kaptam el a víztől vmi jó kis fosós-hányós cuccot, anyámat meg lekapta a tíz körméről a helyi orvos, hogy 2 éves gyereket hogy lehet ennyi esze, hogy a Balatonba bevisz.


Tengerbe (a só fertőtlenít, illetve jobban frissül a víz) lehet vinni, de relatív kis méretű édesvízbe nem javallott három éves kor előtt, mert könnyen úgy járhat, mint én.

Ráadásul lánynál hüvelyfertőzés is előfordulhat, mert a savas pH értéket felborítja az édesvíz (a sós víz itt sem okoz problémát).

2014. jún. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a nagylányomat kb 6 hónaposan vittük elsőre élvezte és semmi baja nem lett

négykézlábolt a vízben meg pancsolt :-)

mondjuk a többi gyerekem kicsit nagyobb volt az első alkalommal

2014. jún. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly voltunk, akkor volt 2 éves a fiunk, kb. 4-5 hós babák is voltak bent. 1 évesen már simán bele lehet vinni. De valami tény, hogy nem stimmel a balatonnal, mert mi is olyan hányós hasmenős vírust szedtünk össze, hogy a 2 éves gyereket a nyaralás alatt kórházba kellett vinni kiszáradással.
2014. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1,5 evesen volt eloszor, kislanyom 10 hos es be fogom vinni.
2014. jún. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kislányomat 1 évesen vittem elsőnek a Balatonba nem volt semmi gond élvezte nagyon,de utolsó nap rosszul lett,igen ő is elkapta ezt a hasmenéses hányós vírust,szerencsére aznap jöttünk már haza alapból és itthon este lett rosszul. Ez tavaly volt. Ettől függetlenül ezt bárhol elkaphatja akár egy másik gyerektől is ugye,vagy akár egy strandon ahol sok gyerek van. Úgy hogy sztem nyugodtan vidd csak a arra figyelj ne legyen sokat napon meg kalap legyen rajta. Mi csak dután mentünk mindig amikor már nem veszélyes rájuk. :)
2014. jún. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 17 hónapos de nem vinném még a Balcsiba de egy strandra se szívesen. Inkább felállítom a kismedencéjét és abba pancsízhat, sok kis játékával. Ugyanúgy élvezi és biztos h nem kap el semmit.
2014. jún. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!