Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti hova mennétek, ilyen...

Ti hova mennétek, ilyen feltételekkel?

Figyelt kérdés

Adott:

- 2 fiatal nő (19; 24)

- 1 sátor

- némi költőpénz (utazásra, ételre stb. max fejenként 10 ezer.)

- Budapestről indulás

- 3 nap


Ti hova mennétek? Mivel töltenétek ezt a pár napot, vagy mit tudnátok ajánlani? sátorozás, túrázás, kirándulás, városnézés, kempingezés stb. Bármi szóba jöhet! Tudnátok ötleteket adni?



2014. júl. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Ha tudtok palacsintát sütni jöhettek hozzám, van medence. Szomszédom is érdeklödik a dolog iránt, de neki nincs medencéje, velem jobban jártok.
2014. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből? Sehova.
2014. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1# köszi! :D Tudunk palacsintát sütni. Hol is laksz? :D

NA jó csak vicc.


2# Ugyan már mért ne lehetne. :) Most egy túrához ahol sötétedéskor felcsapsz egy sátrat majd reggel tovább indulsz, mennyi pénz kell? Max ásványvíz meg valami étel.

2014. júl. 5. 19:48
 4/7 anonim válasza:
2 nő ilyen helyekre ne menyjen szerintem :D Valami férfit is vigyetek magatokkal, ha sátrazni akartok kint az erdőbe :D A végén még valaki megk*r titeket :DD
2014. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálam sátrat verhettek, a Bakonyban lakom, elég szép helyen.

Süthettek, főzhettek(ha adtok nekem is:)) még bicikliket is adok, a túrázás meg adott lehetőség.

Ha érdekel, írj priviben.

2014. júl. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hé te bakonyi, nehogymár fölémlicitálj az erdőddel! Biztos tele van veszéllyel, medvék meg ilyesmik, az én medencém sokkal jobb.

Különben is, én csaptam le elsőként a vidám lányokra!:P

2014. júl. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én vidéki lány vagyok, szóval egy kis erdőtől nem ijedek meg, még sátorral sem. :D Nem kell minket félteni! ;)

A medence és az erdei dolog is csábító, de nem hinném hogy kivitelezhető. De köszi az ajánlatokat! :D :)

2014. júl. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!