Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért mindenki a Balatonhoz...

Miért mindenki a Balatonhoz megy nyaralni aki belföldre megy?

Figyelt kérdés

Komolyan, mintha nem létezne itt másik tó, pedig van több is, jobbak is. A munkatársaim is mindig panaszkodnak hogy úgy várták a Balcsin a nyaralást, erre katasztrófa volt, mert a víz undorító, hideg, a környék hangos, drága, stbstb.

Én egyszer voltam, nem jött be, azóta nem is oda járok. De mások továbbra is minden évben elmennek és csalódnak. Nem ismernek másik tavat Magyarországon vagy mi?


2014. júl. 9. 10:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, mindenki lehurrogott, amikor a Velencei-tóra akartam lemenni, mert hogy inkább Balaton. :)
2014. júl. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert mazochisták!
2014. júl. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az valószínű. :))
2014. júl. 9. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem például jóval közelebb van, mint a Tisza tó, de közelebb van a Velencei tónál is, igaz kimondottan nyaralni talán egyszer voltam a Balatonnál, és ismerek kisebb tavakat is, meg nálam a nyaralás nem feltétlenül a strandolásról szól.
2014. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert az közel (Győr)
2014. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mi Siófokon lakunk, de csak akkor megyünk ki a Balatonra, amikor haverok, barátok jönnek le Pestről, és mivel nem akarnak szállásért fizetni jönnek hozzánk matracon aludni.

Engem mindig rávesznek hogy menjek ki velük a partra ( barátnőmet nem tudják ), de ez nekem annyiból áll, hogy kifekszek a parton az árnyékba, néha térdig belemegyek a vízbe aztán go haza.

Ez évente 2-3x alkalom ( hétvégén általában ).

Mi ha belföldön nyaralunk, akkor általában a hegyekbe megyünk barátnőmmel egy kis wellnesre ( persze nem a legdrágábbra ).

Mondjuk most kivételesen tudtunk venni vasárnapra Balaton Sound jegyet barátnőmmel. Nem vagyunk nagy bulizósak, de azért néha belefér egy ilyen fesztivál is. :)

2014. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez viszonylag közel van, és ha nem akarunk egész nap a vízban/vízparton tespedni, akkor van más szórakozási lehetőség is.
2014. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!