Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hotelben ha egy főre fizetek,...

Hotelben ha egy főre fizetek, akkor belehet e vinni másik személyt is? :D

Figyelt kérdés

Úgy értve hogy pl van egy hotel kifizetek 5napot. Tegyük fel hogy a szoba csak egy személyes..én viszont egy személlyel mennék. Betudnánk menni gond nélkül? Fesztivál miatt lenne. Barátnőmmel mennénk, és még így is épphogy összejött a bérlet. Szóval tudnánk kifizetni még egyet.

Vagyis kitudnánk de ez azért túlságosan is sok lenne.


2014. ápr. 4. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de nem szabad.
2014. ápr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Mivel személyenként kell fizetni (1 kis szoba /1 fő) vagy (duplaszoba /2 fő)

így a barátnőd tuti nem mehet fel. Gondolkodj egy kicsit. Ha elég 1 főre fizetni, akkor senki nem fizetne 2-3 személyre dupla/tripla áron..

2014. ápr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
igenigen, ezt tudom. Viszont megoldható lenne e? Voltam már hotelben de már nem emlékszem tisztán hogy megfigyelték volna ki hova megy.
2014. ápr. 4. 15:51
 4/18 anonim ***** válasza:
51%

Nyugi! Megfigyelik. Mivel a legtöbb szállodába a porta előtt mész el, és egyből látják. Lehet be tudnád csempészni, de másnap nehezen fogjátok megoldani, hogy kisurranjon. Ha lebuktok nagyot buktok.

Amúgy meg egy normális szállodában a hallban van kamera

2014. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

én már csináltam olyat hogy a család (több fő) volt szállodában én meg bugrottam hozzájuk aztán úgy alakult hogy ott vacsiztam ott aludtam ott reggeliztem és senki 1 szót nem szólt

ha egyedül vagy bejelentve akkor problémásabb lehet, mert azt könnyebb megjegyezni

2014. ápr. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Persze, hogy figyelik.

Napközben az oké, ha beugrik valaki hozzád mondjuk fél órára (pl. amíg átöltözöl, vagy ilyesmi), de éjszakára nem maradhat, ez alap.

Ráadásul a pofátlanság netovábbja is lenne!

2014. ápr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Ezt lopásnak hívják. Attól, hogy nem szó szerint fizikailag veszel el valamit valakitől, attól még az. Ennyi erővel étterembe is járhatnátok úgy, hogy csak az egyikőtök fogyasztását fizeted ki, mert csak annyira van pénzed.
2014. ápr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Ez attól függ milyen hotelről van szó.

Egy kis magyar vidéki tré vállalkozóról, akinek az az élete, hogy ott ül a porta előtt és ismer mindenkit, vagy egy nagy multi lánchoz tartozó szobáról. Amennyiben a te hoteled ez utóbbihoz áll közelebb, megoldható a dolog.

Nagy hotelben sok a mozgás, sok a vendég, mindig elfoglaltak a sok műszakban dolgozó portások.

Ott ez elmegy, és a kamerákkal sem lesz gondod. Probléma a kis magyar - mondjuk úgy, önmagukat hotelnek nevező - vackokkal lehet...

2014. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
dolgoztam 3*os hotelban, a biztonságiőrünk figyelte kamerán a folyosót is, meg a külső részeit az épületnek. ki-be jelentkezésnél ugy is Megtudtuk hogy egyedül vagy többen voltak, mert nonstop volt őrünk.
2014. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Hivatalosan természetesen nem.

Van ahol szigorúbban veszik, van ahol nem. Egy olcsóbb kategóriájú hotelben jobban figyelnek erre. De a top hotelekben sokszor már a presztízs miatt nem szólnak, főleg ha kifizetsz 100 ezret egy éjszakáért.

Nem csak a biztonsági szolgálat figyel, hanem a takarítószemélyzet is simán felnyomhat. Gondolom, ha ennyire pénz szűkében vagytok, akkor nem 4-5 csillagos szállodába mentek.

2014. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!