Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Harkányról mit kell tudni?

Harkányról mit kell tudni?

Figyelt kérdés
Idétlen válasz adók kíméljenek!!!
2008. aug. 3. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Én voltam ott nyaralni pár éve, nem ajánlom, hogy odamenj:S A fürdőjuk nem tudom mitől olyan hires, szerintem semmi jó nincs benne. Talán az egyetlen jó benne, hogy közel van Pécshez, és Villányhoz, tehát tudsz menni mindenfelé, ha már ott vagy.
2008. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
én sokszor voltam ott!nekem mindig tetszik igaz nem nagy szám a strandja 1 csúszda van rajta de a medencéi jók nem aquapark az tény de el lehet lenni.esténként nincs nagy élet de van 1-2 hely ahova be lehet ülni!jah és ott van a közelben: Pécs Siklós Villány Szigetvár ugyhogy lehet kirándulni is!
2008. aug. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Pécset lakom, itt van a közelben, így minden nyáron egy-kétszer eljutok oda. Szuper medencéi vannak, ha jól emlékszem néhányat nem rég újítottak fel. Van hideg és melegvizes medence is.

Hát igen a víz... A harkányi gyógyvíz cseppet büdös kéntartalma miatt, de rendkívül gyógyhatású. Emellett jaquzzi is van. A hozzá kapcsolodó park igen nagy, így nem kell egymás hátán feküdni, sőt még szuper régimódi hintaágyak is bérelhetők.


A város is hangulatos, így csak ajánlani tudnám Harkányt egy hétvégi kikapcsolódásra.

2008. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az 58-as főút mellett található.
dec. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!