Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet erről a londoni...

Mit lehet erről a londoni munkavállalást biztosító cégről tudni?

Figyelt kérdés

[link]


Pozitív, vagy negatív tapasztalatok (!) érdekelnének.


2011. okt. 25. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

nincs tapasztalatom, de csak annyit, hogy ez nem egy cég, hanem egy vagy több magánember honlapja. vagy ha cég lenne, az még rosszabb, mert miért szeretné megőrizni az anonimitását?


ez olyan nesze semmi, annyi pénzből már egyedül is tudsz munkát intézni, valószínűleg a zsúfolt munkásszállójukat futtatják ilyenmód.

2011. okt. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:

Eszedbe ne jusson még felhívni se őket!!A nevük: Global Employment!!!

Itt egy link a marhaságukról kivétel nélkül negatív vélemények!!!!!!!!

[link]

2011. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:

Itt a másik link...

[link]


Túl szép,hogy igaz legyen..Az ilyen hírdetők 90 százaléka átverés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
De én speciel így, hogy londonimunka.eu nem találok róluk ott semmit. Miből lehet tudni, hogy ez a weboldal azé a cégé, akiről beszélsz? :/
2011. okt. 25. 19:29
 5/17 anonim válasza:
Onnan, hogy felhívtam őket megkérdeztem a nevüket és a honlap elérhetőségét...
2011. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
Természetes hogy nem találsz róluk semmit...Bizalomkeltő,nem?
2011. okt. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
De ha nem hiszed:jelenlegi munkák/Sony(Molnár Gabriellával beszéltem kb három hete)ott a telefonszám hívd fel....Kérdezd a cég nevét...
2011. okt. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nyilván elhiszem neked, de így, hogy írod hogy felhívtad, hitelesebb, és ezt nem közölted az elején :)
2011. okt. 25. 22:14
 9/17 A kérdező kommentje:

Közben újfent elolvastam a fórumon olvashatóakat... Elég lelombozó, hogy az emberek ennyire nem törődnek mások sorsával, néhány száz font tiszta haszonért mástól akár több havi munkáját és reményét veszik el. :(


Létezik egyáltalán olyan ember, csapat vagy cég, amelyik nem átverős?

2011. okt. 26. 08:49
 10/17 anonim válasza:
Hát talán(!!!) az ETC.De ott ha nincs megfelelő nyelvtudás azonnal ajánlanak neked szép kis bagóért nyelvtanfolyamot.Minden nap nyelvtanárral beszélgethetsz skype-on 3 és fél hónapig,utánna elvileg tudnak munkát is biztosítani.......Elvileg..
2011. okt. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!