Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Magyarországon vonaton lehet...

Magyarországon vonaton lehet fogyasztani alkoholt?

Figyelt kérdés
Konkrétan IC-re gondolok.

2014. júl. 18. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokat láttam már,hogy nem egy ember sörözik :)
2014. júl. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehetni lehet, de a vendéglátóhelyeket nem számítva, más nyilvános helyen nem szabad.
2014. júl. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy bunkók az emberek, de ne menj a birkák után, kb semmilyen tömegközlekedésre alkalmas járműn nem lehet alkoholt, meg jégkrémet, cigit stb, ez az általános szabály


az más dolog, hogy páran megteszik

2014. júl. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem az IC-k kocsi-összeállítását. Ha van rajta büfékocsi (Sejtésem szerint nincs.), ott lehet.

Sajnos öreg vagyok, emlékszem még arra, amikor a vonaton kis zsúrkocsin tologatták a száraz szendvicseket, utas kockát (édesség), sört. Talán cigi is volt. Abban az időben ez törvényes és megszokott volt.

Ma már sem inni, sem cigizni nem lehet vonaton, de egyik tömegközlekedési járművön sem.

2014. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
gondolom hivatalosan nem lehet, de ha kulturalt formaban lecsuszik egy-ket sor akkor senki nem fog rad szolni.
2014. júl. 19. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2014. júl. 19. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!