Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapesten viszonylag olcsó...

Budapesten viszonylag olcsó hajózási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Falusi vagyok és nem voltam sokat pesten, de neten keresgélve is nagyon húzós árakat találok csak. Tényleg ennyire drága? Kérlek írjátok meg hogy melyikek az olcsóbb lehetőségek, árat és helyet szeretnék. Nagyon szépen köszönöm előre is.

2014. aug. 16. 13:13
 1/6 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb szerintem a BKK/BKV hajó.
2014. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Talán Visegrádra lenne jó áthajózni, csak nem igazán igazodok ki a menetrenden, de azt hiszem majd odatelefonálunk.

2014. aug. 16. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Amit írtam az nem megy Visegrádig, csak Bp-en belül.
2014. aug. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Budapest-Visegrád-Budapest 3000 Ft a felnőtt jegy oda-vissza. Ez teljesen reális ár, tekintve, hogy egy Táncsics méretű kirándulóhajó kicsivel többet eszik mint egy Suzuki. Semmi sincs ingyen. A legolcsóbb hajózási lehetőség, ahogy előttem is írták, a BKK-hajó, ami a budapesti tömegközlekedés része, minden BKK-kikötőben megáll, de csak Pesten belül közlekedik, erre 750 Ft egy jegy.
2014. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 kiegészítem annyival, hogy hétköznap a sima vonaljegy is jó rá, ami 350 Ft. Ez nagyon olcsó, naná, hogy nem megy Visegrádig.

Érdemes felszállni rá a Boráros vagy a Szent Gellért téren és leszállni a Jászai Marin vagy a Népfürdő utcánál.

2014. aug. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy jó rá a vonaljegy hétköznap? Én úgy tudom, csak a napijegy és a havibérlet típusú szelvények jók. A BKK oldalán nem találok olyat, hogy normál jegyet elfogadnának.
2014. aug. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!