Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bécsi karácsonyi vásárokra...

Bécsi karácsonyi vásárokra ismer valaki olcsó, egynapos utazási lehetőséget?

Figyelt kérdés
Tudom, tele van velük az internet, de szívesen meghallgatnék néhány személyes tapasztalatot is. Eléggé aggaszt, hogy hiába olcsóak a buszos utazások, amiket eddig találtam, mind nagyon messze tesz le magától a vásártól.
2013. nov. 25. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi 2500ért voltunk idegenvezetővel együtt, de ez nonprofit szervezés volt. Profit orientált szervezőnél nem nagyon láttam 5000 alatt buszos kirándulást.

Amúgy ami ilyen direkt adventi buszos kirándulás az a városban tesz ki szerintem. Mi is Rathausnál szálltunk ki aztán a busz persze elment messzebb parkolni valahova.

2013. nov. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Messze tesz le a vásártól? Hol? Schwechat-nál? :))
2013. nov. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nahát azért Bécs nem olyan hatalmas város, akárhol tesz le a busz tömegközlekedve 15-20 perc alatt ott vagy a vásáron.
2013. nov. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én már többször voltam busszal és mindegyik a Mária Terézia téren állt meg, és oda is kellett visszamenni. Ez kb. 5 perc a vásártól.
2013. nov. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, esetleg nem emlékszel, melyik utazási irodával vagy céggel voltatok?

Tudom, hogy nem olyan hatalmas város, hogy ne jussak el bárhová metróval. Annyi sütnivalóm még nekem is volt, hogy erre rájöjjek, sőt, le is ellenőriztem a metró menetidejét és hasonlókat.

Csakhát azt is megnéztem, hogy egy jegy 600 Ft, és mivel mind diákok vagyunk és tandíjra gyűjtünk, még 1200 Ft-nyi metrózást is meg kell fontolnunk. Szóval gondoltam, megkérdezem, hátha valaki tud olyan lehetőséget, ahol nem kell erre költenünk.

Azért köszönöm a válaszokat. :)

2013. nov. 26. 08:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Többször voltam busszal, de még soha nem volt olyan hogy metrózni kellett volna a vásárhoz. Minden busz a központban áll meg, szerintem valamit félreolvastál :)
2013. nov. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Többször is ellenőriztem, még térképen is bejelölték hogy oda érkezik a busz. :/ Furcsálltam is...

Azóta szerencsére itt is kaptam hasznos választ, meg találtam más lehetőségeket is, azok szerencsére már ott tesznek le, ahol kell. :))

2013. nov. 26. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom neked mi az olcsó, de mi már 2. megyünk a Grand Tours utazási irodával Bécsbe ami 9900Ft + biztosítás és a központban szállunk le, onnan nem messze van 2-3 vásár is. Ami messze van az a Schönbrunni kastély vására, de még van 1 vagy 2 vásár is, de nem tudom hol pontosan.

Budapesten is van felszállási lehetőség, de még több helyen is.

A www.grandtours.hu oldalán utána nézhetsz ha érdekel!


[link] ők is indítanak utakat, de már olcsóbban, de rólunk nincs tapasztalatom!

2013. nov. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!