Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Mennyire veszélyes a keleti...

Mennyire veszélyes a keleti pályaudvar?

Figyelt kérdés
Maga a pályaudvar érdekelne, a környéke nem, mert a reptérről taxival érkeznék. Olyat hallottam hogy érdemes nem feltünően felöltözni, meg hogy esténként összegyűlik itt az alvilág krémje. Viszont valószínűleg feltünő leszek, mert csak divatos márkás cuccaim vannak, és egy 30kg-os bőrönddel megyek. Továbbá rengeteg készpénz is lesz nálam, van félnivalóm?

2014. aug. 29. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

JAJ!!! A keleti nem egy alvilág, hogy mindenért rettegni kelljen.

Éjszaka ne aludj a keleti pu. egyik padján sem. Nem kell elővenned a rengeteg pénzedet és azzal legyezni magad, sőt nem árt az sem ha nem állsz ki a peronra ordítva hogy

- HÉÉÉÉ LÚZEREK, ÉN TUTI EREDETI MÁRKÁS CUCCBAN VAGYOK ÁM, SŐT AZ ALSÓ GATYÁM IS MÁRKÁS.. JA ÉS TELE VAGYOK PÉNZZEL!


Szóval sokan mászkálnak márkás cuccokkal, 30 kilós bőröndökkel , hiszen végül is pályaudvar, utazni szoktak..

Viselkedj természetesen, és a hajléktalan senki sem fog felfigyelni rád.

2014. aug. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom egyébként,hogy itt éjszaka embereket esznek.Itt gyülekeznek a kannibálok akik embereket is áldoznak,szóval vigyázz. :)


Úristen te miket képzelsz?Soha semmi gáz nem történt még velem és mással sem jellemző.Van rendőrőrs is az épületben. ;)

2014. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Budapest az alvilág bugyra, és az ördög maga a Keletiben székel. Kinn nincsenek törvények, simán legyilkolnak egy párizsis szendvicsért. Belépés = biztos halál. Egész Budapest ilyen amúgy, csak bűnözők lakják. A taxinak menet közben lelopják majd a felnijét.
2014. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nemzetközi vonatok nagy része is a Keletibe érkezik.
2014. aug. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 3-as jol irta :-D hangosan nevetek :-D
2014. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

[link]


Bár ez a nyugati ,de tök mindegy.

2014. szept. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2014. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!