Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Siklósra szeretnék menni...

Siklósra szeretnék menni kirándulni de igaz hogy rengeteg ott a cigány és életveszélyes a város?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
Nem. Tényleg sok van, de egyáltalán nem életveszélyes a város... Ki mondta ezt neked
2015. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

A kirándulásod alkalmával nem mindegy neked, hogy milyen a lakosság összetétele?

Az pedig egy nagy marhaság, hogy életveszélyes hely lenne!

2015. febr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
nem mindegy második mert voltam pesten és ott is kiraboltak a cigányok.
2015. febr. 15. 17:04
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Egyrészt Budapesten hívják, másrészt meg érdekes: én ott élek, mégsem raboltak ki még soha!
2015. febr. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Egyrészt Budapesten hívják, másrészt meg érdekes: én ott élek, mégsem raboltak ki még soha!"


Pesten voltam, másrészt ez meg ki a fenét érdekel?

2015. febr. 15. 17:23
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
Tapasztalatokat sorolsz, akkor mit sírsz, ha más mond egy ellenkező tapasztalatot? 21 éve élek BUDApesten, és sosem raboltak ki.
2015. febr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mert csak kötekedésből írogat ide az a felhasználó.
2015. febr. 15. 17:47
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

Minden városban ugyanannyi az esély rá, hogy kirabolnak. 50-50. Vagy igen, vagy nem. Mindenhol vannak cigányok, mindenhol vannak magyarok, akik szintén bűnözhetnek, mindenhol vannak sötét sikátorok, drogdílerek, kóbor kutyafalkák... ha vigyázni akarsz magadra, akkor

1. Ne mászkálj egyedül

2. Ne mászkálj kihalt helyeken

3. Ne mászkálj sötétben

ezt a hármat kombózd. Fényes nappal az utcán, emberek között elég kicsi az esély rá, hogy kirabolnak, bármilyen városban is legyél. Vigyázz a táskádra, ne hagyd ott sehol a cuccaid, és kész. Nyugodtan menj kirándulni bárhová, csak figyelj oda.

2015. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
90%
Nem. Sokszor voltam Siklóson, csupa jó tapasztalat. (Leszámítva a cukrászdai minőséget. Olcsó süti, olcsó kv.)
2015. febr. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 pann02 válasza:

Szia:)

En itt elek Sikloson,es hat tenyleg sok cigany van,de nem eletveszelyes a varos:DD sot,vannak itt olyan ciganyok is,akik csak napkozben vannak itt, pl. dolgozni,vagy a gyerekukert jonni suliba/oviba, es nem itt laknak,hanem a kornyezo falukban. Nyugodtan gyere el, amit erdeme szerintem megnezni az a siklosi var, thermal spa furdo, dzsami, szerb templom, tenkes hegyen is jot lehet kirandulni, es sok jo etterem is van itt. (Nyugi,oda a ciganyok nem jarnak). Szoval szerintem gyere/gyertek el, nem nagy varos, de azert vannak latnivalok. Es nem eletveszelyes:)

2015. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!