Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Barátnőmmel szeretnék elmenni...

Barátnőmmel szeretnék elmenni valahova egy hétvégére évfordulóra, mit javasoltok?

Figyelt kérdés
ő 19 én 17, 1 éves évfordulónkra szeretném elvinni valahová a hétvégén 1-2 éjszakára. Én valami fürdőre vagy hasonlóra gondoltam, de bármiylen javaslatot szívesen olvasok. Az ár szerencsére nem igazán számít, mivel spórolós vagyok és sikerült egy kisebb vagyont az évek során összegyűjtenem :D (igen, zsebpénz is van benne, de a többség nem az, viszont most nem ez a lényeg) Legyetek szívesek tényleg csak javaslatokat írni, nem azt hogy ilyen fiatalon egy év után miért akarom elvinni drága helyekre stb.

2015. márc. 1. 23:17
 1/10 A kérdező kommentje:
bocsi, véletlenül kihagytam hogy május 30-án van az időpont , akkor már meleg van stb ezért írom meg :D
2015. márc. 1. 23:20
 2/10 anonim ***** válasza:
Vidd el a Miskolctapolcai barlangfürdőbe wellness hotelba. Egy élmény lesz mindkettőtöknek
2015. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2015. márc. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Keressél valami kuponos wellneszt ;) de azt is leírhatnád, hogy hol laktok, milyen messzire szeretnétek menni és mit szerettek...
2015. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jó lenne Magyarországon szerintem, de mindegy milyen messze, Dunaújvárosiak vagyunk, az az ország közepe :D
2015. márc. 1. 23:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit írjak hogy mit szeret.. Szeret várost nézni meg Múzeumba meg Színházba menni. Ilyesmikre gondolsz?
2015. márc. 1. 23:52
 7/10 anonim ***** válasza:

Leginkább érdeklődéseteketől függ, hogy hova szeretnétek menni. Falusi turizmus keretében vagy turistaházakban meglepően jó áron lehet szállást találni.

Ha pl. a várostól jó messzire elvonulnátok egy erdei házikóba, ezt tudom ajánlani:

karpategyesuleteger.hu/ Kárpát túraközpont / szálláshelyeink menüpont

vagy

[link]

2015. márc. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha meg vízpartra mennétek, akkor valamelyik kisebb tó (Szajki tavak, Fadd-Dombori Duna holtág) vagy a Tisza-tó, Felső-Tisza (Vásárosnamény, Gergelyiugornya) nagyon szép és nem annyira felkapott.
2015. márc. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szarvasi liget hotel.
2015. márc. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szarvasvadászatra a Magas Tátrába.
2015. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!